annkier 24.04.03, 18:00 Czy ktoś wie gdzie można dostać takie zioła na stymulowanie płodności? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
giza Re: zioła o.Klimuszko 25.04.03, 13:50 annkier napisała: > Czy ktoś wie gdzie można dostać takie zioła na stymulowanie płodności? Z tego co wiem, nie ma gotowego zestawu. Możesz go sobie skompletować sama w zielarni, ja tak zrobiłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MARIA Re: zioła o.Klimuszko IP: *.tele2.pl 28.04.03, 11:20 Od stycznia pije zioła na zwiekszenie plodnosci. Kupilam w zielarni cały zastaw ziol, wymieszalam wszystkie i pije 3 razy dziennie, Cierpliwie czekam na efekty. Nie wiem tylko po jakim czasie one zaczynaja dzialac. Czekam na odpowiedzi w tej kwestji!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
piegoosek Re: zioła o.Klimuszko 28.04.03, 15:47 dziwczyny, prosze podajcie zestaw i proporcje tych ziolek!! z gory dzieki!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madziorek Re: zioła o.Klimuszko - podaję skład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.03, 11:24 oto skład ziół, kupujesz wszystkiego po 50 gram i mieszasz, zaparzasz (3 godz. pod przykryciem 1 kopistą łyżkę na szklankę), pijesz 3 razy dziennie po szklance, a teraz skład: 1. szyszka chmielu, 2. ziele przewrotnika, 3. ziele krwawnika, 4. liść ruty, 5. ziele nostrzyka, 6. kwiat lawendy, 7. kłącze tataraku, 8. kwiat nagietka, 9. owoc róży. Acha i jeszcze jedno jak wypijesz pierwszą serię to robisz 7 dni przerwy i zaczynasz pić drugą (przyznaję na tej drugiej to ja utknęłam i już nie piję tak systematycznie), potem robisz 12 dni przerwy i pijesz ostatnią trzecią serię określaną jako profilaktyczną. Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam Magda Odpowiedz Link Zgłoś