Dodaj do ulubionych

zioła o.Klimuszko

24.04.03, 18:00
Czy ktoś wie gdzie można dostać takie zioła na stymulowanie płodności?
Obserwuj wątek
    • giza Re: zioła o.Klimuszko 25.04.03, 13:50
      annkier napisała:

      > Czy ktoś wie gdzie można dostać takie zioła na stymulowanie płodności?

      Z tego co wiem, nie ma gotowego zestawu. Możesz go sobie skompletować sama w
      zielarni, ja tak zrobiłam.
      • Gość: MARIA Re: zioła o.Klimuszko IP: *.tele2.pl 28.04.03, 11:20
        Od stycznia pije zioła na zwiekszenie plodnosci. Kupilam w zielarni cały zastaw
        ziol, wymieszalam wszystkie i pije 3 razy dziennie, Cierpliwie czekam na
        efekty. Nie wiem tylko po jakim czasie one zaczynaja dzialac. Czekam na
        odpowiedzi w tej kwestji!!!!!!
        • piegoosek Re: zioła o.Klimuszko 28.04.03, 15:47
          dziwczyny, prosze podajcie zestaw i proporcje tych ziolek!!
          z gory dzieki!!
          • Gość: madziorek Re: zioła o.Klimuszko - podaję skład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.03, 11:24
            oto skład ziół, kupujesz wszystkiego po 50 gram i mieszasz, zaparzasz (3 godz.
            pod przykryciem 1 kopistą łyżkę na szklankę), pijesz 3 razy dziennie po
            szklance, a teraz skład:
            1. szyszka chmielu,
            2. ziele przewrotnika,
            3. ziele krwawnika,
            4. liść ruty,
            5. ziele nostrzyka,
            6. kwiat lawendy,
            7. kłącze tataraku,
            8. kwiat nagietka,
            9. owoc róży.
            Acha i jeszcze jedno jak wypijesz pierwszą serię to robisz 7 dni przerwy i
            zaczynasz pić drugą (przyznaję na tej drugiej to ja utknęłam i już nie piję tak
            systematycznie), potem robisz 12 dni przerwy i pijesz ostatnią trzecią serię
            określaną jako profilaktyczną. Mam nadzieję, że pomogłam.
            Pozdrawiam
            Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka