Dodaj do ulubionych

bromergon a strania o dziecko

12.05.07, 11:58
Czesc Dziewczyny

od grudnia nie biore plastrow antykoncepcyjnych. po paru miesiacach staran
zrobilam z polecenia lekarza poziom prolaktyny i wyszedl 25. lekarz
stwierdzil ze to wlasnie jest problem i przepisal bromergon. tabletki zazywam
1 rano i 1 wieczorem od 13 kwietnia (to byl 4 dzień cyklu) no i do dnia
dzisiejszego nie mam okresu. generalnie od kiedy nie biore plastrow moje
cykle trwaja ok 34-36 dni - czy to normalne ? wiem ze bromergon reguluje
dlugosc cykle no ale w moim przypadku to chyba jakos nie dziala. jakie
powinnam zrobic dodatkowe badania ?
pozdrawiam
ania
Obserwuj wątek
    • milka9612 Re: bromergon a strania o dziecko 12.05.07, 12:06
      Brałam.Nie pomógł.
      • miss30 Re: bromergon a strania o dziecko 12.05.07, 17:00
        Czy lekarz przepisał Ci tylko żebyś zrobiła prolaktynę?
    • anet29 Re: bromergon a strania o dziecko 12.05.07, 22:06
      Po dwóch poronieniach (pięć lat temu) starałam się o dziecko przez 3,5 roku
      (bezskutecznie). Wreszcie udałam się prywatnie do endokrynologa i po badaniu
      hormonów okazało się że mam wysoką prolaktynę (2razy wyższa niż norma). Brałam
      bromergon od 15 lipca (1,5 tabletki), cykle i tak miałam wydłużone i niezbyt
      regularne- czasem 30dni, czasem 35. Dodatkowo od połowy cyklu brałam luteinę-
      na podtrzymanie ciąży, która ewentualnie by się pojawiła. Martwiło mnie, że to
      wszystko tak długo trwa, traciłam wiarę,cierpliwość... aż tu któregoś pięknego
      ranka ujrzałam dwie upragnione kreseczki na teście. Teraz jest to 14,5 tyg.
      ciąży. Bierz ten bromergon, bo jak sobie przypomnę że kiedyś go sama odstawiłam-
      po jednym opakowaniu, to strasznie mi źle, może już dawno miałabym dzidzię

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka