smutna251
12.05.07, 11:58
Czesc Dziewczyny
od grudnia nie biore plastrow antykoncepcyjnych. po paru miesiacach staran
zrobilam z polecenia lekarza poziom prolaktyny i wyszedl 25. lekarz
stwierdzil ze to wlasnie jest problem i przepisal bromergon. tabletki zazywam
1 rano i 1 wieczorem od 13 kwietnia (to byl 4 dzień cyklu) no i do dnia
dzisiejszego nie mam okresu. generalnie od kiedy nie biore plastrow moje
cykle trwaja ok 34-36 dni - czy to normalne ? wiem ze bromergon reguluje
dlugosc cykle no ale w moim przypadku to chyba jakos nie dziala. jakie
powinnam zrobic dodatkowe badania ?
pozdrawiam
ania