kotekk75
16.07.07, 14:19
Mam długi protokół do IVF, dziś 10 dzien stymulacji i tylko 2 pęcherzyki 3-ci
wystartował ale stanął w miejscu prawy jajnik strajkuje, już nie mam siły
staram się o dzidzie ok 10 lat i wiecznie kłody pod nogi. Czy któraś z Was
miala robioną punkcje przy dwóch pęcherzykach? i czy się udało?