Dodaj do ulubionych

Szczecin-lekarze

IP: tales:* / 192.168.1.* 10.07.03, 23:11
Witam wszystkich
chciałabym zasięgnąć wszystkich waszych informacji na temat lekarzy z Kliniki
w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Jeżeli macie jakieś miłe lub przykre
doświadczenia to poproszę o parę słówek.

dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: Lila Re: Szczecin-lekarze IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.07.03, 17:48
      Z lekarzy przy Klinice na Unii Lubelskiej polecam doktora Kurzawę, jest chyba
      najlepszy - wiem że też przyjmuje w prywatnej klinice "Ars Medica" na
      Mickiewicza - tam jest drożej ale warunki o niebo lepsze niż na Unii.
      Pozdrawiam Lila.
      • Gość: kinga lekarze szczecin IP: *.bestnet.pl 13.07.03, 21:31
        dzieki za informację o Kurzawie Lidko, a słyszałaś coś na temat Siemkiewicza,
        Starczewskiego lub Puchalskiego?
        • Gość: Lila Re: lekarze szczecin IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 13.07.03, 21:57
          Tak, znam ich bo leżałam właśnie na Unii Lubelskiej.Co do Starczewskiego to nie
          leczyłam się u niego ale słyszałam niezbyt pochlebne o nim opinie od jego
          pacjentek leżących ze mną.Puchalski - jeszcze gorzej - robił mi inseminację coś
          strasznego, męczył się chyba z 20 minut a ja przeżyłam tortury bo było to
          bardzo bolesne - nie jest chyba w tym zbyt dobry, poza tym też słyszałam o nim
          niepochlebne opinie. Polecam ci Sienkiewicza lub Kurzawę, ja leczyłam się u
          Sienkiewicza z pozytywnym skutkiem (ciąża). Co do warunków na Unii Lubelskiej
          to nie są najlepsze, mnie dobijał ośmioosobowy pokój. Ale jeżeli chodzi o
          lekarzy to chyba i tak lepsi niż w Policach (rozmawiałam z dziewczynami które
          leczyły się w Policach i przeniosły na Unię).Jeżeli stać cię na zapłacenie
          trochę większych pieniążków to polecam nowy ośrodek wspomagania rozrodu "Ars
          Miedica" na Mickiewicza. To jest szpital prywatny a przyjmuje w nim i
          Sienkiewicz i Kurzawa.
          Koszty leczenia są niestety trochę wyższe niż w klinice, ale warunki o wiele
          lepsze. Zresztą proponuję ci tam zadzwonić albo pojechać dostaniesz ulotkę i
          dowiesz się wszystkiego na miejscu.
          Pozdrawiam Lila.
    • Gość: Alicja Re: Szczecin-lekarze IP: *.devs.futuro.pl 14.07.03, 12:22
      Własnie w czwartek wrócilam ze szpitala z Unii Lubelskiej i uważam, ze
      Puchalski wcale nie jest taki zły. Ja leczę się u niego i jestem zadowolona.
      Robił mi HSG i wcale nie było tak źle. Życzę powodzenia.
      • Gość: kingaa Re: Szczecin-lekarze IP: *.bestnet.pl 15.07.03, 21:09
        dzięki dziewczyny za informację o tych lekarzach, teraz powiem wam o moich
        doświadczeniach. Leżałam w czerwcu na Unii bo umówiłam się z Puchalskim na HSG,
        fakt warunki na Unii są fatalne z tego wszystkiego-chodzi o te sale
        ośmioosobowe-to tyle że można wymienić między sobą informacje i doświadczenia z
        leżącymi tam dziewczynami. Jeżeli chodzi o Kurzawę to nasłuchałam się że jest
        strasznym materialistą, tzn.jak dziewczyna leczy się u niego w Ars meice to
        jest ok, ale jak w szpitalu to totalnie olewa i zbywa.Starczewski - jest ponoś
        super lekarzem jeżeli chodzi o ginekologię chirurgiczną, często rekonstruuje
        dziewczyną jajowodu.Sienkiewicz-specjalizuje się głównie w niepłodności,
        większość dziewczyn na sali szpitalnej leczyła się u niego i jeżeli któraś
        chodzi do niego prywatnie to sam mówi że dalsze konsultacje będą w ars medice -
        ale muszę powiedzieć że on robił koleżance inseminację i się nie udała a był to
        czwarty zabieg. Więc nie ma reguły. Zaś ja utrzymuję kontakty z Puchalskim i
        jak narazie jestem zadowolona zazwyczaj przyjmuje mnie w szpitalu i jeszcze
        nigdy nie wziął odemnie kasy. W dniu mojego badania HSG przyszedł do mnie i
        zapytał się czy się boję i czy on ma mi robić badanie, bo dr Sienkiewicz
        obiecał dziewczyną z mojej sali że on przeprowadzi to badanie-a nas było aż
        cztery.Podziekowałam jemu i zdałam się na Sienkiewicza. Wszystko wyszło OK.
    • Gość: Lila Re: Szczecin-lekarze IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.07.03, 09:56
      O ile mi wiadomo (a leżałam na Unii parę razy na inseminacji, tam też robiłam
      pierwsze in vitro a wcześniej HSG)to jeżeli chodzi o przygotowanie merytoryczne
      i fachowe to Sienkiewicz i Kurzawa są specjalistami od niepłodności, inni
      lekarze raczej robią to z doskoku. Pomijam sprawę u którego jest
      sympatyczniej , kto jest materialistą piszę tylko o stronie fachowej z
      medycznego punktu widzenia.
      A jeśli chodzi o Sienkiewicza to faktycznie przyjmuje prywatnie w Ars Medice bo
      tylko tam przyjmuje prywatnie, ale można się umówić do niego do przychodni
      przyklinicznej na Unii bezpłatnie.
      Jeżeli o mnie chodzi to Sienkiewicz wcale nie namawiał mnie do zabiegu w Ars
      Medice a wręcz przeciwnie od razu powiedział jakie są koszty i o ile wyższe niż
      w klinice (1,5 - 2 tys zł).
      Pozdrawiam Lila.
      • Gość: kiziaa Re: Szczecin-lekarze IP: *.bestnet.pl 17.07.03, 21:32
        Dzięki Lilo za podpowiedzi, każdy ma jakieś swoje doświadczenia. Dzięki takim
        kilkunastu zdaniom na temat naszych lekarzy moge wyciągnąć jakieś wnioski.A
        moje doświadczenia oraz efektu z zabiegów na Unii bedą najlepszym
        potwierdzeniem lub zaprzeczeniem tego co mówisz.
        Ja dopiero "raczkuję" w tych tematach chociaż b.dużo się na ten temat
        naczytałam.
        Jestem zdrowa w 100%, zostałam przebadana z każdej strony (może mam blokadę
        psychiczną-nie wiem, może za bardzo chcę mieć dzidziusia-też nie wiem), a mój
        mąż miał słabe plemniki, ale już ten problem wyleczyliśmy.
        Zastanawiam się czy podjąć się inseminacji, czy dać sobie spokój - może samo
        wyjdzie?

Sorry za te opowieści, a Ty masz dzidziusia?

pozdrawiam
        Kiziaa
    • Gość: Fionka Re: Szczecin-lekarze IP: *.NYCMNY83.covad.net 18.07.03, 19:04
      kizaa,
      Juz Ci co prawda odpisalam na innym watku, ale dolacze sie i teraz, bo akurat
      mam najswiezsze wrazenia z kliniki Ars-medica sprzed doslownie kilku dni. W
      calej rozciaglosci zgodze sie z Lila na temat fachowosci i profesjonalizmu
      lekarzy z tej kliniki, a na pewno Dr. Kurzawy. Natomiast co do materializmu, to
      pomysl, czy wolalabys byc przyjmowana na stojaco w korytarzu w obecnosci innych
      pacjentow i miala robiony zabieg inseminajci czy ivf w jakiejs ponurej,
      zapyzialej komorce, tylko dlatego, ze kosztuje to 10 razy taniej? Bo ja nie.
      Tak juz jest swiat urzadzony, ze nie placimy tylko za "czysto" medyczna
      procedure ale za cala otoczke, ktora przy leczeniu nieplodnosci jest ogromnie
      wazna! I to ja moge cos powiedziec o materializmie lekarzy leczacych
      nieplodnosc na podstawie moich wizyt w 4 klinikach w NYC. I nie porownujac
      koszty, bo te oczywiscie w takich relacjach sa nieporownywalne, lecz to, co w
      zamian za swoje pieniadze dostaje. Byly i 3 minutowe wizyty "na stojaco", USG,
      na ktorych tylko lekarz widzial co chcial zobaczyc i na ktorych nie padlo zadne
      slowo, 3-4 godzinne (tak!) czekania w poczekalni (na umowiona tygodnie
      wczesniej wizyte) w obecnosc cerbera z rejestarcji, ech, litanie moglabym
      spisac. I to wszystko za ciezkie, nawet na tutejsze warunki pieniadze.
      Osobiscie jestem (i moj maz, dosc surowy krytyk) bardzo mile zaskoczona, ze
      dopiero otwarta klinika juz prezentuje tak wysoki poziom. Pierwszy raz w zyciu
      (po kilku latach leczenia) zostalismy dopuszczeni do mikroskopu zeby obejrzec
      zolnierzyki meza i uslyszec jak najbardziej fachowe wyjasnienia dr.
      Baczkowskiego (mlody, ale profesjonalnego podejscia to by sie tu niejeden stad
      mogl nauczyc). I to wszystko pisze, majac rowniez doswiadczenie po wizycie w
      Novum (kilka dni pozniej, jak szalec to szalec) wiec jakies porownanie mam.
      Planuje robic ivf wczesna jesienia i jesli odbedzie sie to w Polsce to na pewno
      w Ars Medica. Pozdrawiam i zycze powodzenia!
      Fionka
      • Gość: eliszka29 Re: Szczecin-lekarze IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 19.07.03, 12:35
        a ja mam mieszane uczucia po wizycie w Ars Medice u dr Kurzaway, byłam u niego
        pierwszy raz i nawet mnie nie zbadał.Miałam wrażenie, ze się spieszy bo w
        poczekalni czekała jego klientka na usg. Nie wiem co o tym sądzić, leczę się
        juz trzy lata na niepłodność a czas leci. Mam 30 lat i nie wiem co będzie
        dalej. Kurzawa przepisał meridię, kazał schudnąć i przyjść za 3 miesiące.Mam
        nadziej,że jednak wszystko będzie dobrze.
        • Gość: kiza Re: Szczecin-lekarze IP: *.bestnet.pl 20.07.03, 20:35
          Eliszko nie chcesz spróbować u innego lekarza?

może zapisz się do przychodni przyklinicznej na Unii, tam lekarze specjaliści
          od niepłodności się Tobą zajmą, nie koniecznie Kurzawa-są inni, skuteczni.
          • Gość: eliszka29 Re: Szczecin-lekarze IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 21.07.03, 12:34
            właśnie zmieniłam lekarza, wczesniej leczyłam się u Niedzielskiego przez 3 lata
            a że nie było żadnych efektów postanowiłam zmienić lekarza. Z forum gazety
            dowiedziałam się o Kurzawie i postanowiłam iść do niego.Poczekam trochę, może
            odchudzenie się coś zdziała.
    • Gość: ULCIA Re: Szczecin-lekarze IP: 213.77.13.* 22.07.03, 14:22
      JA LEŻAŁĄM NA UNII I JESTEM ZADOWOLONA, NIE STAĆ MNIE NA PRYWATNE LECZENIE, ALE
      PO PEWNYM CZASIE ZNALAZŁAM LEKARZA, KTÓRY MI CAŁY CZAS POMAGA I KIERUJE.
      NA POCZĄTKU TEŻ TRUDNO MI BYŁO ZNALEŹĆ LEKARZA KTÓRYBY NIE PATRZAŁ NA TO
      ŻEBY "SPŁAWIĆ" CZŁOWIEKA LUB "SKROIĆ" ZA WIZYTĘ DUŻO KASY. SĄ

JESZCZE LUDZIE NA TYM ŚWIECIE

POZDRAWIAM
      ULCIAA
      • Gość: eliszka29 Re: Szczecin-lekarze IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 22.07.03, 17:43
        Ula możesz podać nazwisko tego lekarza i namiary gdzie przyjmuje? czy zajmuje
        się niepłodnością?
        • Gość: ULCIA Re: Szczecin-lekarze IP: 213.77.13.* 23.07.03, 14:31
          LEKARZ NAZYWA SIĘ DR NAD.MED.ANDRZEJ PUCHALSKI,PRZYJMUJE W PRZYCHODNI PRZY
          SZPITALU NA UNII W PONIEDZIAŁKI DO GODZ.11, MOŻESZ TAM ZAŁOŻYĆ KARTĘ I ZAPISAĆ
          SIĘ NA WIZYTĘ.
          PRZYJMUJE RÓWNIEŻ PRYWATNIE NA JEDNOŚCI NARODOWEJ W SPONDYLUSIE.

ŻYCZĘ POWODZENIA. MOŻE PRZYPASUJE TOBIE.WYPRÓBUJ.
          DUŻO NIE MÓWI, ALE JEST KONKTRTNY, PRZECIEŻ O TO CHODZI.

POZDRAWIAM
          ULA
          • Gość: eliszka29 Re: Szczecin-lekarze IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 23.07.03, 18:01
            dzięki za informacjęsmile))
            pozdrawiam
            eliszka
    • tokme44 Re: Szczecin-lekarze 05.01.16, 12:10
      medyczny-szczecin.pl/
    • tokme44 Re: Szczecin-lekarze 30.01.16, 18:37
      medyczny-szczecin.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka