kjask 19.07.03, 12:52 Czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza w Krakowie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tina Re: Kraków - lekarz IP: *.chello.pl 20.07.03, 20:19 Poszukaj w archiwum, kiedyś już było dużo na ten temat. Jak to nie wystarczy - napisz: misia.j@gazeta.pl, napiszę, co wiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andzia Re: Kraków - lekarz IP: *.w80-13.abo.wanadoo.fr 20.07.03, 23:45 Po "leczeniu" w Feminie Jankowskiego na Klinach- mam dosc krakowskich doswiadczen. Mysle, ze wkrotce odpisza Ci dziewczyny z lepszymi wiadomosciami- zycze powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mati Re: Kraków - lekarz IP: *.lama.net.pl / 192.168.2.* 21.07.03, 08:45 Przejdz na strone:www.nasz-bocian.pl/. Tam znajdziesz wiele watków na ten temat. Ale tak podsumowując chyba godnymi polecenia w Krakowie są tylko 3 lekarze. dr. Kostyk, dr.Pabian i dr. Janeczko.Szerokim łukiem trzeba omijac pl. Szczepański i Femine!Powodzenia w wyborze! mati Odpowiedz Link Zgłoś