Dodaj do ulubionych

Kraków - lekarz

19.07.03, 12:52
Czy ktoś może mi polecić dobrego lekarza w Krakowie ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tina Re: Kraków - lekarz IP: *.chello.pl 20.07.03, 20:19
      Poszukaj w archiwum, kiedyś już było dużo na ten temat. Jak to nie wystarczy - napisz: misia.j@gazeta.pl, napiszę, co wiemsmile
      • Gość: andzia Re: Kraków - lekarz IP: *.w80-13.abo.wanadoo.fr 20.07.03, 23:45
        Po "leczeniu" w Feminie Jankowskiego na Klinach-
        mam dosc krakowskich doswiadczen.
        Mysle, ze wkrotce odpisza Ci dziewczyny z lepszymi wiadomosciami-
        zycze powodzenia.
    • Gość: mati Re: Kraków - lekarz IP: *.lama.net.pl / 192.168.2.* 21.07.03, 08:45
      Przejdz na strone:www.nasz-bocian.pl/. Tam znajdziesz wiele watków na
      ten temat. Ale tak podsumowując chyba godnymi polecenia w Krakowie są tylko 3
      lekarze. dr. Kostyk, dr.Pabian i dr. Janeczko.Szerokim łukiem trzeba omijac pl.
      Szczepański i Femine!Powodzenia w wyborze! mati

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka