andziapuj
21.03.08, 07:33
Wiem że to głupie ale mam pytanie!
Robiłam dwa testy PRE-TEST i na początku nic nie wyszło, ale za
jakiś czas pojawiła sie cieniutka kreska w polu oznaczającym ciążę.
Ja jestem dzisiaj 11 dzień po IUI, testy robiłam 9 i 10 dnia.
Mam obydwa testy i na obydwu sa po dwie krechy czy to coś oznacza i
one nie znikają?
Jak ktoś może to niech mi coś doradzi co o tym myśleć , bo zgłupiueć
idzie z tym czekaniem.