Dodaj do ulubionych

Test ciążowy?

21.03.08, 07:33
Wiem że to głupie ale mam pytanie!
Robiłam dwa testy PRE-TEST i na początku nic nie wyszło, ale za
jakiś czas pojawiła sie cieniutka kreska w polu oznaczającym ciążę.
Ja jestem dzisiaj 11 dzień po IUI, testy robiłam 9 i 10 dnia.
Mam obydwa testy i na obydwu sa po dwie krechy czy to coś oznacza i
one nie znikają?
Jak ktoś może to niech mi coś doradzi co o tym myśleć , bo zgłupiueć
idzie z tym czekaniem.
Obserwuj wątek
    • aga7733 Re: Test ciążowy? 21.03.08, 08:44
      Doświadczenia nie mam co do wykonywania testów po IUI, ale z tego co
      czytałam to powinno się je wykonywać ok. 14 dnia po IUI,
      najwcześniej w terminie @. Testy może fałszować również pregnyl -
      jeśli miałaś podany - podobno dopiero ok. 14 dnia od podania zaleca
      się wtedy wykonanie testów. Poza tym - to wiem na pewno - testy
      przetrzymane powyżej określonej ilości minut mają prawo fałszować
      wynik - przekonałam się o tym - w instrukcji będzie pisało po ilu
      minutach maksymalnie możesz odczytać wynik aby był wiarygodny. Dwie
      krechy muszą pojawić się w czasie określonym w instrukcji i później
      już zostają (nie znikają). Życzę żeby testy jednak się nie myliły...
      Pozdrawiam
      • martucha90 Re: Test ciążowy? 21.03.08, 12:16
        Jak chcesz wiedzieć szybko, to zrób betę z krwi w jakimś
        laboratorium. Życzę Ci aby to było to wink Powodzenia smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka