jestem zapisana do dr Polaka na za 2 tyg..
a tu..
Sprawa wygląda tak.
Mialam dostać @ w Wielką Sobotę.Nie dostałam, ale jakoś specjalnie się nie
nakręcałam bo to nie byłoby żadne zaskoczenie,ze znowu coś się poprzesuwało.
Wczoraj kupiłam nawet test ciążowy ale ni e miałam odwagi go zrobić.Zbierałam
się z tym do dzisiaj. Same wiecie najlepiej jak czuje się kobieta która po raz
kolejny dowiaduje się,że nici z ponownego macierzyństwa.
Ale dzisiaj zrobiłam.
I wyszła blada druga krecha...chyba jeszcze w to nie wierzę...
Powinnam się cieszyć??
A mąż śpi ...i nie wiem czy go budzić...
trzymajcie się ciepło.Na pewno się jeszcze przeczytamy

)