Dodaj do ulubionych

dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:)

26.03.08, 07:54
jestem zapisana do dr Polaka na za 2 tyg..
a tu..
Sprawa wygląda tak.
Mialam dostać @ w Wielką Sobotę.Nie dostałam, ale jakoś specjalnie się nie
nakręcałam bo to nie byłoby żadne zaskoczenie,ze znowu coś się poprzesuwało.
Wczoraj kupiłam nawet test ciążowy ale ni e miałam odwagi go zrobić.Zbierałam
się z tym do dzisiaj. Same wiecie najlepiej jak czuje się kobieta która po raz
kolejny dowiaduje się,że nici z ponownego macierzyństwa.
Ale dzisiaj zrobiłam.
I wyszła blada druga krecha...chyba jeszcze w to nie wierzę...
Powinnam się cieszyć??
A mąż śpi ...i nie wiem czy go budzić...
trzymajcie się ciepło.Na pewno się jeszcze przeczytamysmile)
Obserwuj wątek
    • morcheeba77 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:02
      Wowwww!!!!
      Obudć go, obudź!!!!Wskocz na łóżko!!!...tylko sama nie skaczsmile
      Super serdecznie gratuluję...a to Ci zając na święta!!!!
    • martucha90 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:12
      Właśnie o Tobie wczoraj wieczorem myślałam smile I się zastanawiałam
      co słychać i czy by wątku z pytaniem nie założyć. I nawet mi
      przyszło do głowy, że może zaciążyłaś smile Super, bardzo się
      cieszę smile)) Trzymaj się ciepło i uściski dla córuni, przyszłej
      starszej siostry!
      • magdacierniakbajer Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:18
        dzięki dziewczyny.Mąż już pyta kiedy do lekarza idziemy...
        Myślicie,że powinnam zrobić betę dla pewności? Tyle naczytałam się na forum o
        tych testach sikanych,że nie wiem czy im wierzyć...
        Kurczę...chyba cały dzień będę tylko o tym myślała.
        I powiem wam jeszcze coś.
        W Wielki Piątek byłam na wielkich lodach bo nie mogłam się po prostu oprzeć
        pokusie a godzinę po ich zjedzeniu napadło mnie na ŚLEDZIE!!!
        oczywiście nie zrobiłam takiej kombinacji ale byłam blisko.
        A teraz jakoś nie czuję żeby coś się działo...
        • iw80 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:48
          serdzecznie gratuluję!!!! nie martw się, że nic nie czujesz. ciąża
          różnie się objawia. możesz zrobić sobie test bhcg dla pewności.
          teraz dużo odpoczywaj i dbaj o siebie. pozdrawiamsmile
        • maretina magdo! 26.03.08, 08:51
          nie rob bety, nie nakrecaj sie.ogranicz stres do minimum, zaden
          przyrost bety nie powie ci co bedzie z ciaza, dlatego odpusc sobie,
          jesli nie ma koniecznosci biegania po laboratoriach. kup sobie folik
          lepiej, obierz kierunek aptekasmile. ciesz sie. wierz w sukces,
          dlaczego mialoby sie nie udac?!jesli jestes zapisana do lekarza za
          dwa tygodnie to idz na planowa wizyte. to i tak bedzie wczesnie i na
          usg niewiele bedzie widac. najwazniejsze jest to, ze to ciaza! ta
          upragniona. dbaj o Was, mysl pozytywnie. to sie musi udac!smile
          urodzisz przed gwiazdkasmile boski prezentsmile
          • magdacierniakbajer Re: magdo! 26.03.08, 09:06
            a wiesz może czy brać folik jak biorę Prenatal?tam jest dawka kwasu foliowego
            400mikrogram czyli 200% dziennej dawki.dzięki za ponoc.Z wrazenia nie pamiętam
            jak to bralam prawie 4 lata temusmile
            • maretina Re: magdo! 26.03.08, 09:39
              oj nie wiem, bo witaminy lekarz wlaczyl mi dopiero po 12 tc.....a ja
              i tak nie biore, bo mam mega mdlosci po tabletkachsmile wiem jedno:
              folik nie da sie przedawkowac, najwyzej wysikasz jego nadmiar.
        • maretina Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:52
          > A teraz jakoś nie czuję żeby coś się działo...
          a co ruchy chcesz czuc?smile
          spokojnie, obys dalej tak ciaze znosilasmile
    • maretina Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 08:46
      smile
      no i znowu "cud"! spokojnej ciazy. bladoscia kreski sie nie
      przejmuj. moja bladziocha ma 2.5 roku i we wrzesniu bedzie
      przedszkolakiemsmile
    • iwasz13 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 13:38
      trzymam kciuki!!!!
      • forsycja24 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 14:23
        Magdo bardzo się cieszę i też trzymam kciuki.
        My się staramy od niedawna, na razie walczyłam z torbielami sad W tym
        cyklu około 10 dc ginekolog stwierdził u mnie kolejne torbiele,
        wysłał na usg, okazało się że torbieli nie ma, jest za to pęcherzyk
        poowulacyjny sad Boję się nawet myśleć że jestem w ciąży, znając
        swojego pecha pewnie nie trafiliśmy w owulkę (nawet o niej nie
        wiedzieliśmy). Na test i objawy stanowczo za wcześnie. Mam poczucie
        że się udało, a z drugiej strony rozsądek każe mi się opanować i nie
        mieć zbyt wielkich nadziei, bo potem będzie płacz.
        • magdacierniakbajer Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 26.03.08, 20:57
          Cierpliwoścismile)
          Wiesz, tak sobie myślę,że pewnie jakbym w tym miesiącu znowu latała ze
          sprawdzaniem czy owulka była czy nie to nic by nie wyszło z tych II.
          Lekarz tak mnie zniechęcił tym ,ze po raz kolejny usłyszałam,że nie mam co się
          spodziewać ciąży "bo on nie widzi dominującego pecherzyka"-to był 10 dc.
          I odpusciłąm sobie ZUPEŁNIE.
          Trzymaj się ciepło i daj znać co Ci wyjdziesmile
          • forsycja24 Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 27.03.08, 10:29
            Mam złe przeczucia, znów boli mnie jajnik, tak jak miesiąc temu gdy
            miałam dużą torbiel sad Może jutro wcisnę się między pacjentki do
            mojego ginekologa, bo zarezerwowaną wizytę mam dopiero 21
            kwietnia uncertain No i zmieniam lekarza, a przynajmniej chcę skonsultować
            te torbiele u kogos innego - mój twierdzi, że nie ma na to innej
            metody niż ciąża czy hormony, tylko jak zajść w ciążę, jak właściwie
            od początku cyklu męczą mnie torbiele krwotoczne sad(
    • iwonusia-to-ja Re: dziewczyny...aż ręce mi się trzęsą:) 29.03.08, 08:38
      Hej,
      jetsem w tej samej sytuacji co Tysmile Gratulujęsmile
      Miałm również dostać @ w wielką sobotę, a tu niespodziankasmile We wtorek zrobiłam
      test i dwie kreskismile Czekałam na nie ponad dwa latasmile
      Niestety boli mnie brzuch (jak w czasie miesiączki), mówią, że to norlane, ale
      mam obawy. W środę jadę do lekarza i wtedy dopiero uwierzę, że to prawdasmile
      Wierzę, że wszsytko będzie dobrze, jednak mały strach jest.
      Życzę Ci wszystkiego najlepszego.
      pozdrawiam
      Iwona

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka