vikas 10.12.03, 17:22 Witam Cię mam pytanko,kiedy wyniki, czy już wiesz?Chciałabym wiedzieć też jak wygląda taki transfer,ile trwa,kiedy do domu.Pytam bo niewykluczone,że czeka mnie in vitro.Czy to Twój pierwszy raz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kerry Re: Kerry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 17:25 Vikas odpisałam ci na poprzednim watku Odpowiedz Link Zgłoś
vikas Re: Kerry 10.12.03, 17:28 DZięki bardzo! Jeszcz zapytam ile miałaś komórek pobieranych,a ile transportują do macicy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kerry Re: Kerry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 17:29 Pobranych miałam 10 a wtransferowano za I razem dwie za II jedną. Odpowiedz Link Zgłoś