10.12.03, 17:22
Witam Cię mam pytanko,kiedy wyniki,
czy już wiesz?Chciałabym wiedzieć też jak
wygląda taki transfer,ile trwa,kiedy
do domu.Pytam bo niewykluczone,że
czeka mnie in vitro.Czy to Twój
pierwszy raz?
Obserwuj wątek
    • Gość: kerry Re: Kerry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 17:25
      Vikas odpisałam ci na poprzednim watkusmile
      • vikas Re: Kerry 10.12.03, 17:28
        DZięki bardzo!
        Jeszcz zapytam ile miałaś komórek
        pobieranych,a ile transportują
        do macicy?
        • Gość: kerry Re: Kerry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.03, 17:29
          Pobranych miałam 10 a wtransferowano za I razem dwie za II jedną.
      • vikas Re: Kerry 10.12.03, 17:30
        Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka