anula291
04.01.04, 19:02
Witam wszystich! Mam pytanie,przez ok 8 lat . stosowałam (jako środek
antykoncepcyjny)wkładkę wewnątrzmaciczną.Obecnie od 5, miesięcy nie stosuje
żadnej antykoncepcji, i staramy się o dziecko- 2-ga próba.Dodam, że mam już
dzieci.czy któraś z pań po stosowaniu wkładki zaszła póżniej w ciąże?