Dodaj do ulubionych

starająca się!

04.01.04, 19:02
Witam wszystich! Mam pytanie,przez ok 8 lat . stosowałam (jako środek
antykoncepcyjny)wkładkę wewnątrzmaciczną.Obecnie od 5, miesięcy nie stosuje
żadnej antykoncepcji, i staramy się o dziecko- 2-ga próba.Dodam, że mam już
dzieci.czy któraś z pań po stosowaniu wkładki zaszła póżniej w ciąże?
Obserwuj wątek
    • ami6 Re: starająca się! 09.01.04, 19:35
      tak - i znam więcej prypadków.
      spirale często powodują stany zapalne, a te mogą spowodować niedrożność
      jajowodów - może warto sprawdzić?
    • Gość: anula291 Re: starająca się! IP: *.zgora.dialog.net.pl 09.01.04, 20:03
      Czy niedrożność jajników jest do wyleczenia.Jeśliby się okazało,że tak by było?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka