Dodaj do ulubionych

kolej transsyberyjska

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.04.02, 16:01
Myslalam o przejechaniu koleja transsyberyjska do Pekinu.Prosze o informacje od
ludzi, ktorzy tak jechali, czy trzeba miec wizy i ile to kosztuje, czy jest
bezpiecznie itp rady. dzieki z gory
Obserwuj wątek
    • Gość: Jacuo Re: kolej transsyberyjska IP: *.stacje.agora.pl 03.04.02, 17:59
      Gość portalu: Gosia napisał(a):
      > Myslalam o przejechaniu koleja transsyberyjska do Pekinu.Prosze o informacje od
      >
      > ludzi, ktorzy tak jechali, czy trzeba miec wizy i ile to kosztuje, czy jest
      > bezpiecznie itp rady. dzieki z gory

      1. Zobacz na grupie pl.rec.turystyka.tramping - temat bylo wielokrotniw walkowany.
      2. Moje wspomnienia z 1999 r - zoch.republika.pl Podróże-򗶯 rok.

    • Gość: Wojciech Re: kolej transsyberyjska IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 13.04.02, 05:21
      Praktyczne informacje znajdziesz tutaj
      globtroter.pl/chiny2001/odnosniki.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka