Gość: Gosia
IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl
03.04.02, 16:01
Myslalam o przejechaniu koleja transsyberyjska do Pekinu.Prosze o informacje od
ludzi, ktorzy tak jechali, czy trzeba miec wizy i ile to kosztuje, czy jest
bezpiecznie itp rady. dzieki z gory