Dodaj do ulubionych

-----SZKOCJA I EDYNBURG_______PRACA TAM!!!!???

IP: *.kocham.krakow.pl 03.07.02, 13:42
Szukam info o Szkocji o warunkach bycia i zarabiania np w Edynburgu i nie ma !
Przeszukałem troszeczkę i na nic konkretnego nie natknąłem juz nie wiem czy to
przypadek czy rzeczywiście ten kierunek nie jest jeszcze obsadzony przez "nas"

Czy ktos z Was moze udzilic jakiś wskazówek na temat możliwości mieszkania i
zarobkowania w Szkocji przez okres wakacji.

Dajcie coś ciekawego !BO juz zaczynam wątpić w sens tego kierunku!!

Dzieki z góry

Obserwuj wątek
    • Gość: Meka Re: -----SZKOCJA I EDYNBURG_______PRACA TAM!!!!?? IP: 140.171.121.* 19.07.02, 08:04
      Ja bym nie wybierala sie w ogole na polnoc GB bo tam jest duze bezrobocie, wiec
      szanse na zatrudnienie raczej niewielkie. Bylam niedaleko Newcastle i
      Sunderland, pracowalam legalnie bo wyslano mnie z firmy, przez pol roku nie
      natknelam sie na nikogo kto chcialby zatrudnic kogos na czarno, czy nawet
      legalnie. W Szkocji jest to samo, odwiedzajac ciocie widzialam ze nie tak
      rozowo to wyglada, bo dwie jej corki szukaly pracy przez pol roku (po studiach
      w St. Andrews!). Pozdrawiam, Meka
      • Gość: Piotr Re: -----SZKOCJA I EDYNBURG_______PRACA TAM!!!!?? IP: 5.2.1R* / *.porcupine.dialup.pol.co.uk 23.07.02, 16:40
        witam wszystkich, w sumie jestem w Edinburghu juz od ponad roku i teraz
        wlasnie jest naprawd etrudno o prace bo est gigantyczny najazd Hiszpanow do
        pracy, takze nie jest rozowo, sam teraz szukam pracy juz od 2 tygodni, zaluje
        ze sobie nie poszukalem drugiej pracy przed latemm, kiedy to rzeczywiscie bylo
        od groma, drugi problem kolego to jest przejazd przez granice. niestety robia
        czesto taka selekcje na granicy ze szkoda mowic, traktuja ludzi jak bydlo, moi
        znajomi ostatnio to doswiadczyli. zastanow sie dobrze, wszak pensja jest warta
        zachodu ale czy warta wziecia sporej gotowki z Polski i jednak mimo to by sie
        nie udalo, bedziesz wiele stratny finansowo. ja osobiscie estem tu od ponad
        roku i przez pierwsze 4 miesiace to pracowalem na dlugi bo sie zapozyczylem
        aby wyjechac, ale co jesli sie komus nie uda i co wtedy. ja mialem szczescie,
        no ale coz, kto nie ryzykuje ten nie ma. Zycze Ci powodzenia!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka