Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 21:23 czy ktoś był na objazdówce triady; czy rzeczywiście nie wpuszczają jeżeli ma się w paszporcie wizę izraelską ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ja Re: Libia IP: 81.210.50.* 30.05.05, 14:46 Tak, tak moze byc. Niestety... Odpowiedz Link Zgłoś