IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.05, 21:23
czy ktoś był na objazdówce triady; czy rzeczywiście nie wpuszczają jeżeli ma
się w paszporcie wizę izraelską ??
Obserwuj wątek
    • Gość: Ja Re: Libia IP: 81.210.50.* 30.05.05, 14:46
      Tak, tak moze byc. Niestety...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka