Gość: Domi_M IP: *.chello.pl 10.09.06, 09:23 Podróż niezwykła,bo Afryka to zupełnie inny świat.Jezeli macie pytania, chętnie odpowiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: Wróciłam z Kenii IP: *.aster.pl 10.09.06, 17:10 czy byłaś na safari? jeśli tak, to czy wg twojej oceny można zabrać tam 2 letnie dziecko? Odpowiedz Link Zgłoś
lamciad Re: Wróciłam z Kenii 11.09.06, 21:05 Bylam na safarii w Masai Mara.Polecielismy na 3 dni samolotem.Moim zdaniem to frajda dla dzieciakow.Jedyne o czym nalezy pamietac to cieple ubranie rano- jezeli mowimy o Masai Mara.Lot trwa 2 godzinki,troche telepie,bo samolot na smiglach,ale da sie wytrzymac.Odradzam safarii autobusem,bo jedzie sie ok.6-7 godzin po takich wertepach,ze czlowiek ma dosyc,a co dopiero male dziecko.Ja osobiscie pewnie takiego malego dziecka bym ze soba nie zabrala,ale to raczej z wygody.Na lotnisku spotkalam dwa malzenstwa z kajtkami 1,5 i 2 latka,wiec dasz rade:))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wróciłam z Kenii IP: *.aster.pl 12.09.06, 09:19 dziekuje, choć nadal waham się czy warto wziąć tak małe dziecko, może lepiej poczekać z rok? zobaczymy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lamciad Re: Wróciłam z Kenii IP: 217.153.130.* 12.09.06, 11:45 Witaj ponownie,moze lepiej zaczekac.Chocby ze wzgledu bezpieczenstwa.Tam maja tylko jeden szpital,gdzie mozna w normalnych warunkach leczyc-w Nairobi.Juz nie wspominajac o kosztach...A wiadomo,jak Ty zachorujesz to pojdziesz to chindusa w hotelu,poczaruje poczaruje i moze cos wyczaruje.Z dzieckiem bym raczej nie ryzykowala.A za rok bedzie bardziej kumate to i zwierzatka bardziej doceni:)Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXX Re: Wróciłam z Kenii IP: *.aster.pl 12.09.06, 12:14 do takiego wniosku właśnie doszłam:-) Odpowiedz Link Zgłoś