Dodaj do ulubionych

Chiny - proszę o poradę

IP: *.hb6.pl 03.07.07, 15:06
1. Co byście doradzili dla wybierającego się do Chin w sierpniu ?
- czy zdecydowac się na zwiedzanie Yunnan (Lijiang,Dali, Wawoz Tygrysiego
Skoku) czy tez moze Sichuan (Guilin, Yangshuo)
Z racji urlopowo-odleglosciowych nie uda mi się byc w obu miejscach.
Za kazda radę bedę wdzieczny.
Obserwuj wątek
    • Gość: Janusz Re: Chiny - proszę o poradę IP: *.dip.t-dialin.net 03.07.07, 20:06
      nie bardzo rozumie w czym naprawde masz dylemat? Oba te cele nadaja sie na
      zwiedzanie w sierpniu.. reszta zalezy od ciebie. Nie wiem jak sobie
      organizujesz wyjazd, ale wg. mnie to najlepiej (jak sie ma czas i mozliwosci)
      leciec do pekinu i po 7 dniach (wystarczy na powierzchowne zwiedzanie
      najwazniejszych miejsc) zdecydowac sie na miejscu gdzie dalej.
      pozdrawiam
      janusz
    • anita397 Re: Chiny - proszę o poradę 14.07.07, 17:00
      Oba te miejsca są fantastyczne!!!!Lec samolotem którejś z wewnętrznych linii
      lotniczych, z Kunming do Guiling. Ja tak zrobiłam i nie żałuję wyłożonej kasy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka