Dodaj do ulubionych

Hotel Boss Alanya

IP: *.ultimo.masq 26.08.03, 08:34
Czy ktoś wie coś na temat tego hotelu - może niedawno z niego wrócił.
Intersuje mnie najbardziej jak wygląda ofertta ALL oraz czego można się
spodziwać po infrastrukturze hotelowiej i czy jest w pobliżu (lub w hotelu)
miejsce, w którym można się dobrze poimprezować
Obserwuj wątek
    • Gość: DD Re: Hotel Boss Alanya IP: 195.94.198.* 26.08.03, 11:11
      Niedawno wróciłam z hotelu Boss...wrażenia z pobutu tam (nie tylko moje)
      znajdziesz na stronie www.turcja.pl (pod odnośnikiem opinie) - sprawdź tam
      opinie z ostatniego miesiąca,a znajdziesz trochę o hotelu Boss.Hotel spokojnie
      można polecić.All inclusive?Wygląda tak:śniadanko,lunch,deser przy
      basenie,obiadokolacja i zupa o 23.00 (!)...jedzenie bardzo mi smakowało.Poza
      tym wszelkie napitki alkoholowe lokalne...piwo Marmara (takie sobie...Efez sto
      razy lepszy),ichniejsza wódka,Gin,koniak,brandy,wino (okropny metyl),no i
      oczywiście raki (i jeszcze cola,fanta,kawa,herbata,woda mineralna...).Wszystko
      od rana do 23.00-jest lobby bar,bar przy basenie i na plazy.Na okolicznych
      uliczkach mnostwo sklepow,knajpek...
        • Gość: DD Re: Hotel Boss Alanya IP: 195.94.198.* 27.08.03, 11:38
          Przy basenie standard...najlepsze miejsca zajęte rozłozonymi ręcznikami sa już
          wcześnie rano...choć zazwyczaj udawało mi się znajeźć jeszcze nieco gorsze
          miejsca po sniadaniu...jednak kto pierwszy ten lepszy.Godziny wydawania
          posiłków są elastyczne...zazwyczaj każdy posiłek jest wydawany przez jakieś
          dwie godziny.Śniadanie,lunch...ludzie różnie się schodzą (nie każdemu chce się
          biec,aby być pierwszym...lepiej się jeszcze trochę poopalać),więc wtedy raczej
          nie ma kolejek.Najgorzej jest na obiadokolacji...kiedy to wszyscy zlatuja się
          wygłodniali jak sępy...wtedy to już robią się zatory i czasami nawet zaczyna
          brakować miejsc w jadalni...Także chyba lepiej być jednym z pierwszych.I
          szczerze mówiąc widziałam więcej rzucających się na jedzenie Polaków niż
          Rosjan...
    • Gość: Pablo193 Re: Hotel Boss Alanya IP: *.pl / 10.0.4.* 29.08.03, 00:46
      Bylem na poczatku sierpnia i... szczerze nie polecam.
      Hotel Boss to zwyczajny, brudny, zniszczony, smierdzacy turecki hotelik jakich
      jest w Alanyi wiekszosc. Obsluga wyposazona w oficjalny, sztuczny, falszywy
      usmiech.
      Jedzenie zwyczajne, skromne, monotonne ale smaczne.
      Napoje doslownie lokalne - np. fanta ale turecka (jakis TIP albo inny leder-
      price), piwo efes - pomyje (nawet Ferdynand Kiepski by go nie wypil) , "wino" -
      typowy mozgojeb zalatujacy siara. Co do temperatury napojow - lod zazwyczaj
      sie "wlasnie skonczyl" a zime piwo jeszcze sie nie ochlodzilo...
      Poza tym ok :)
      Aha, jeszcze jedno - indywidualna klima jest - potwierdzam, ale centralnie
      wylaczana przez obsluge hotelu. Turki robia maslane oczy i sciemniaja, ze
      wylaczono prad, jednak kiedy tylko w hotelu pojawiala sie zona wlasciciela,
      natychmiast w hotelu pojawial sie mily chlodek... Bez komentarza :)
      Ostatnia kwestia to rezydentka - pani Kinga - cwana baba z tupetem (Turcja
      bylaby z niej dumna). Jej zadaniem jest dbanie o interes Jet Touristic. Prosby
      o spisanie reklamacji zbywala, a gdy pobyt zblizal sie ku koncowi podwazala
      uczciwosc sugerujac chcec wyludzenia pieniedzy od profesjonalnego biura Jet
      Touristic.
      Podsumowujac, jesli wyjazd jest juz oplacony - zycze powodzenia i duzo
      samozaparcia w "walce" o swoje. Jesli masz jeszcze wybor - lepiej wybierz
      oferte renomowanego biura - moze odrobine drozsza ale na pewno pewniejsza...
      Pozdrawiam.
        • Gość: DD Re: Hotel Boss Alanya IP: 195.94.198.* 29.08.03, 12:26
          Nie...hotel jest ten sam.Tylko ludzie rózni...niektórym nawet pięciogwiazdkowy
          hotel nie dogodzi.Na marginesie...piwo Efez to ja bardzo chciałam ujrzeć w tym
          hotelu (dla znawcow...w hotelu dają znacznie gorsze Marmara,ale jezeli ja je
          pilam,a piwo osobiscie srednio lubie...to jeszcze nie jest chyba tak źle),cole
          i inne napoje dostawałam oryginalne...bo dokładnie mówiłam (lub pokazywałam:))
          co sobie życzę.Owszem zdarzało im się wyłączyć klimę - ja po 5 min odpalałam ją
          znów i działała (hmm...przez 2 tyg. jakoś nawet nie zauwazyłam właściciela ani
          jego żony).Zresztą u nas w pokoju klimę często sami wyłączaliśmy ( chłodno było
          i bez niej)...bo robiło się tak zimno,ze rano budziłam się z bólem gardła.
          I za nic nie zgodzę się,że hotel jest brudny (przynajmniej podczas mojego
          pobytu tam nie był)...bo akurat na tym punkcie jestem przeczulona.
          • Gość: Pablo1973 Re: Hotel Boss Alanya IP: *.pl / 10.0.4.* 29.08.03, 15:27
            Hmmm... Coz mam powiedziec - zdaje sobie sprawe, ze odczucia kazdego z nas moga
            byc rozne (mamy do tego swiete prawo). Sa jednak sprawy, ktore bez wzgledu na
            pozom tolerancji sa nie do zaakceptowania.
            Posluze sie przykladem slynnej juz "indywidualne sterowanej klimatyzacji".
            Zaplacilem za nia i moim prawem jest ja wlaczac lub nie. Nie obchodzi mnie czy,
            a jesli tak to dlaczego ona nie dziala. Irytuje mnie rowniez cwaniactwo obslugi
            resetujacej kilkakrotnie w ciagu nocy klimatyzatory poprzez klikusekundowe ich
            centralne (!!!) wylaczanie. Fakt, nie sa to rzeczy mogace przekreslic
            wspomnienia z wycieczki, jednak ja nie lubie byc nabijany w butelke przez
            turecka obsluge (z firmowym usmiechem na ustach).
            Co do napojow, rowniez zgadzam sie, ze w hotelu dostepne byly oryginale cole,
            fanty itp. Nie moim zadaniem jest jednak udowadnianie tureckiej obsludze,
            ze "oryginalna cola" sie nie skonczyla i zeby dobrze poszukal w lodowce a nie
            proponowal tureckie paskudztwo.
            Co do piwa Efes, to widzocznie w trakcie Twojego pobytu obsluga zdecydowala
            raczyc gosci innym specyfikiem. Za moich czasow do wyboru mialem piwo Efes i...
            piwo Efes :)
            To tyle jesli chodzi o moja wybrednosc i narzekanie. Na koniec chcialbym dodac
            tylko to, ze kawal swiata zwiedzilem, wiele widzialem i za rozne rzeczy
            placilem. W niewielu jednak miejscach lokalne cwaniactwo przybiera forme typowa
            dla hotelu boss. Nie jest to grozne oczywiscie, ja jednak nie lubie uzerac sie
            z cwaniaczkami i walczyc o akceptowalny poziom wszystkiego na czym tylko
            obsluga hotelu boss zaoszczedzic mogla.
            Jesli komus to odpowiada to prosze bardzo, ja jednak chetnie dziele sie swoja
            opinia, aby Ci co jeszcze sie nie zdecydowali mieli pelny obraz tureckiej
            rzeczywistosci :)
            Pozdrawiam.
            • Gość: QQQ Re: Hotel Boss Alanya IP: *.ultimo.masq 29.08.03, 17:40
              Jako że już jakiś czas temu się zdecydowałem na ten hotel po powrocie z niego
              napewno napisze jak było i mam nadzieję iż wrażenie z niego będa podobne jak u
              DD a nie jak u Pablo1cośtam. Ale może być różnie bo nie wiem czy DD to czasem
              nie jest szef hotelu Boss i jej opinie są w stylu: każda sikorka swój ogonek
              chwali, albo ze Pablo to szef jakiegoś Club Kartofle Polska czy coś takiego.
              Ale może i dobrze że nie wiem, bo dodaje to smaczku do całej wycieczki :)

• Gość: DD Re: Hotel Boss Alanya IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.03, 23:07
              Ta...a ja zwiedziłam kawał świata i wszechświata;).A obyczaje w hotelach w krajach arabskich były wszedzie takie same.Kiedyś nawet odwiedziłam w Turcji hotel 4+*...i teraz majac porownanie moge stwierdzic jedzonko takie same,napitki też,obsługa identyczna...(na marginesie do żadnej nie miałam zastrzezen)...
              A piwa Efez to zazdroszczę (na moim turnusie Efez były tylko szklanki...piwo inne)...teraz latam po wszystkich tureckich knajpach-może gdzieś znajdę (efez extra-smakuje jak warka strong:),normalny też jest dobry:)).Aha...Jet to nie jest jedyne biuro,ktore ma w swojej ofercie Bossa.
              I faktycznie lepiej podchodzic z rezerwa do tych wszystkich opini.Ja o JT naczytałam się przed wyjazdem takich rzeczy,że jechałam tam w ciężkim stresie...
              Przyjemnego wypoczynku!
                • ao22 Re: Hotel Boss Alanya 21.09.03, 13:50
                  Jak ktoś pragnie rozrywek to polecam z Jettouristik hotel Plaza albo Midi plaza-
                  w samym centrum Alanii. wróciłam wczoraj :-))
                  Gość portalu: HHH napisał(a):

> Przybyłem, zobzczyłem, wypoczełem i szczerze polecam !!!!
                  > Chętnie odpowiem na pytania
                  >
                  > PS
                  > Jadąc tam sami sobie musicie zapewnić rozrywki bo tylko tego tam nie ma :(
                    • ao22 Re: Hotel Boss Alanya 25.09.03, 18:55
                      czy pytasz o hotel boss czy plaza? bo w plazie faktycznie nie ma basenu- ten
                      obok jest "państwowy"- wstęp jakieś 3 euro, ale basen stoi praktycznie na
                      plaży. midi jest po drugiej stronie ulicy i ma basen, za to warunki skromniejsze
                      Gość portalu: DDD napisał(a):

> Byłem na raftingu z osobami z tego hotelu i strasznie narzekały na jedzenie i
                      > brak basenu - nie wiem czy to tylko wymysł czy tak naprawde było ?
                      > co ty na to powiesz (zbieram info na przyszłość bo bardzo podobało mi sie
                      > położenie tego hotelu a przeciecz z boku był niezły basen ?)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka