Gość: Mer IP: *.ols.vectranet.pl / 213.76.143.* 18.11.03, 18:44 Co znaczy in care of w aplikacji? Pomórzcie!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hannamay Re: dv-2005 18.11.03, 21:20 ja nie wiem o jaka aplikacje ci chodzi ale podaj kontekst .. to pomoge. Zwykle "care of" jest uzywane przy adresowaniu, w skroconej wersji c/o - jesli osoba do ktorej wysylasz przesylke/list mieszka u kogos innego, lub wysylasz pod adres firmy, w ktorej dana osoba pracuje. Wszystko po to, aby listonosz nie zwrocil danego listu do nadawcy ze wzgledu na zly adres. Np. Wysylasz do mnie przesylke na adres firmy: hannamy c/o sandstone art studio 5672 Barrington Ave. pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mer Re: dv-2005 IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 21.11.03, 19:56 W aplikacji o zielona karte Odpowiedz Link Zgłoś