pantonik 25.03.08, 06:02 Witam.Czy ktoś był w tym ośrodku.Proszę o opinie.Wybieram się tam z żoną i czteroletnią córką.Jak duże są pokoje?Czy jest gdzie trzymać rowery? Dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj