Dodaj do ulubionych

Columbus-Rowy

25.03.08, 06:02
Witam.Czy ktoś był w tym ośrodku.Proszę o opinie.Wybieram się tam z
żoną i czteroletnią córką.Jak duże są pokoje?Czy jest gdzie trzymać
rowery?
Dziękuję i pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka