lakasha 22.05.04, 16:44 Dziekuję Ci bardzo. Pozdrawiam i skoro jestes na tym forum to pewnie sie sarasz wiec życzę Ci nieprzespanych nocy z maluszkiem na rączkach Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwka901 Re: Do Iwki 22.05.04, 17:03 Oj staram się staram, lecz od ubiegłego roku nic nie wychodzi! Dlatego dryfuję pomiędzy forum niepłodność i dla starających się. I tu i tam można uzyskać dużo ważnych informacji. Teraz jestem 6 dni po owu i nadzieja rośnie. Oczywiście jak zwykle mam wszystkie "objawy ciążowe" bo strasznie się nakręcam. Strasznie się niecierpliwię na termin testu, ogromną nadzieję mi daje nietypowy wykres tempki- poprzednie były b. podobne. Tobie życzę tego samego i pozdrawiam. Odpowiedz Link