Dodaj do ulubionych

Spadek Amh

31.01.20, 12:12
Hej dziewczyny,zacznę od tego że na początku zeszłego roku straciłam 10 tyg ciążę..,później nie miałam najmniejszej ochoty znowu próbować ale we wrześniu trafiłam do invimed poznan żeby sprawdzić czy wszystko że mną okej ( od badań tarczycy po kariotyp itd.itd ) wreszcie amh - BARDZO niskie na poziomie 10.32 pmol/l ( 1.44 ng) lekarz powiedział że mam wyniki jak 40 letnia kobieta.. mam 25 lat . 3 miesiace srtmulacji owulacji mensinormem , lametta i 2 razy zastrzyk ovitrelle .. . No i teraz sedno.. podczas badań usg pęcherzyki super 24 mm endometrihm 11 mm też fajnie , ❤ - co drugi dzień no i bez efektu, kilka dni temu powtórzyła badanie AMH I teraz jest na poziomie 7.44 pmol/l ..czyli BARDZO SPADLO
.. czy któraś z Was tak miała po tych lekach? Żeby przez 3 miesiące tak spadło?
Obserwuj wątek
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: Spadek Amh 02.02.20, 15:59
      Może błąd laboratorium? Możesz brać wit. D, która ma wpływ na poziom AMH. Ja też nie mam jakiegoś wysokiego jak na mój wiek, nawet nie powtarzam, żeby się nie stresować. Aha, i 1,44 to nie jest aż tak bardzo niskie AMH, generalnie u kobiet w wieku reprodukcyjnym dobrze jest, żeby AMH wynosiłą 1-3 ng/ml. Niektóre kobiety mają całe życie niskie AMH, a zachodzą w ciążę i nie doświadczają przedwczesnej menopauzy. A czemu nie staracie się bez wspomagaczy? Nie masz owulacji?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka