16.03.05, 14:24
Od dwóch dni pijemy z mężem ziółka. Jest napisane naparzać pół godziny, tzn. parzyć pod przykryciem, bo nie wiem dokładnie?? Pijemy taką mieszankę:
koszyczek rumianku
liść pokrzywy
nagietek
ruta
macierzanka
lebiodka
nostrzyk
dziurawiec
rdest ptasi
Czy ktoś takie pił?? i może komuś pomogły??
Obserwuj wątek
    • srebrny_ptak Re: Zioła 16.03.05, 14:31
      Zajrzyj tu:

      www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25841&postdays=0&postorder=asc&start=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka