czekajacaa
16.03.05, 14:24
Od dwóch dni pijemy z mężem ziółka. Jest napisane naparzać pół godziny, tzn. parzyć pod przykryciem, bo nie wiem dokładnie?? Pijemy taką mieszankę:
koszyczek rumianku
liść pokrzywy
nagietek
ruta
macierzanka
lebiodka
nostrzyk
dziurawiec
rdest ptasi
Czy ktoś takie pił?? i może komuś pomogły??