czekajacaa 29.03.05, 15:29 Ostatnie kilka miesięcy u mnie jest bardzo ubogie wśluz. Jeśli jest to jest go mało Kiedyś było znacznie więcej. Słyszałam, że jest coś, tylko co to? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
invicta1 Re: Coś na śluz 29.03.05, 15:32 olej z wiesiołka w kapsułkach-łykasz od 1 dc do owulacji Odpowiedz Link
kruszyna75 Re: Coś na śluz 29.03.05, 16:01 A jeszcze w tym cyklu zaczęłam pić guajazyl - 3 x po 1 łyżce. Podobno wystarczy pić przez kilka dni przed owu. Odpowiedz Link
gaga12 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:00 a ja tu kiedys na forum wyzytalam, ze czerwone ino jest na to bardzo dobre....lamka wieczorem od 1 dc...ja sprobowalam tej metody i zadzialalo! Odpowiedz Link
ata76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:11 ziółka na śluz: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19585&w=22154777&a=22158193 Odpowiedz Link
gaga12 Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:04 na 100% to bede mogla powiedziec jak mi lekarz pokaze na usg bijace serducho!!!! narazie odchodze do tego bardzo ostroznie....ciesze sie po cichutku...a to dlatego, ze w ubieglym roku poronilam.....i bijacego serdeszka nie widzialam..... pozdrawiam serdecznie!!!! P.S. a winko aprawde pilam!!!! od 1 dc!!!! )) Odpowiedz Link
pszczolaasia Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:15 już Ci gratulowałam ,ale zrobię to jeszcze raz!!!! naprawdę!!!! Odpowiedz Link
asiulka1976 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:34 ja biore mix-a bo osobno nie było efektów ) 1dc do owu oeparol 7 tab dziennie do owu kilka dni przed owu , do owu guajazyl 3 łyzki dziennie. Odpowiedz Link
ata76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:37 Asiulka, ale to nie bierze się po konsultacjach z lekarzem? Chodzi mi o to, czy to można brać tak samej z siebie? Odpowiedz Link
suslak Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:13 I jedno i drugie bez recepty. Moja ginka powiedziała, że jak chcę sobie poobserwować śluz to mam wziąć guajazyl - ogólnie straszna u mnie posucha i oeparol nie pomaga Odpowiedz Link
evita76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 20:10 Polecam siemie lniane, tanie, naturalne, i skuteczne- przynajmniej w moim przypadku. Odpowiedz Link
emania29 Re: Coś na śluz 29.03.05, 20:16 Ja w poprzednim cyklu brałam oeparol i gujazyl jak asiulka1976 i efekt był piorunujący!!!w życiu tyle śluziku nie widziałam))) Odpowiedz Link
mamatysi Re: Coś na śluz 03.04.05, 19:34 emania29 powiedz ile tego trzeba brac ?naprawde 7 tabletek oeparolu?prosze podaj dokladnie ilosci oepa..i guajaz... pozdrawiam Odpowiedz Link
magdulka26 Re: Coś na śluz 03.04.05, 20:19 Ja brałam oeparol od 1dc do owulacji, po 5 kapsułek dziennie .Efekt był i urodzi się w sierpniu ) Pozdrawiam. Odpowiedz Link