Dodaj do ulubionych

Coś na śluz

29.03.05, 15:29
Ostatnie kilka miesięcy u mnie jest bardzo ubogie wśluz. Jeśli jest to jest go małosad Kiedyś było znacznie więcej. Słyszałam, że jest coś, tylko co to?
Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: Coś na śluz 29.03.05, 15:32
      olej z wiesiołka w kapsułkach-łykasz od 1 dc do owulacji
    • kruszyna75 Re: Coś na śluz 29.03.05, 16:01
      A jeszcze w tym cyklu zaczęłam pić guajazyl - 3 x po 1 łyżce. Podobno wystarczy
      pić przez kilka dni przed owu.
    • gaga12 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:00
      a ja tu kiedys na forum wyzytalam, ze czerwone ino jest na to bardzo
      dobre....lamka wieczorem od 1 dc...ja sprobowalam tej metody i zadzialalo!
      • pszczolaasia Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:05
        ale gaga na serio????? już na 100%??????
        • ata76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:11
          ziółka na śluz:

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19585&w=22154777&a=22158193
        • gaga12 Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:04
          na 100% to bede mogla powiedziec jak mi lekarz pokaze na usg bijace
          serducho!!!! narazie odchodze do tego bardzo ostroznie....ciesze sie po
          cichutku...a to dlatego, ze w ubieglym roku poronilam.....i bijacego serdeszka
          nie widzialam.....
          pozdrawiam serdecznie!!!!
          P.S. a winko aprawde pilam!!!! od 1 dc!!!! smile))
          • pszczolaasia Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:15
            już Ci gratulowałam ,ale zrobię to jeszcze raz!!!! naprawdę!!!!
    • asiulka1976 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:34
      ja biore mix-a bo osobno nie było efektów surprised)
      1dc do owu oeparol 7 tab dziennie do owu
      kilka dni przed owu , do owu guajazyl 3 łyzki dziennie.
      • ata76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 17:37
        Asiulka, ale to nie bierze się po konsultacjach z lekarzem? Chodzi mi o to, czy
        to można brać tak samej z siebie?
        • suslak Re: Coś na śluz 29.03.05, 18:13
          I jedno i drugie bez recepty. Moja ginka powiedziała, że jak chcę sobie
          poobserwować śluz to mam wziąć guajazyl - ogólnie straszna u mnie posucha i
          oeparol nie pomaga smile
    • evita76 Re: Coś na śluz 29.03.05, 20:10
      Polecam siemie lniane, tanie, naturalne, i skuteczne- przynajmniej w moim
      przypadku.
      • emania29 Re: Coś na śluz 29.03.05, 20:16
        Ja w poprzednim cyklu brałam oeparol i gujazyl jak asiulka1976 i efekt był
        piorunujący!!!w życiu tyle śluziku nie widziałamsmile)))
        • mamatysi Re: Coś na śluz 03.04.05, 19:34
          emania29 powiedz ile tego trzeba brac ?naprawde 7 tabletek oeparolu?prosze
          podaj dokladnie ilosci oepa..i guajaz...
          pozdrawiam
          • magdulka26 Re: Coś na śluz 03.04.05, 20:19
            Ja brałam oeparol od 1dc do owulacji, po 5 kapsułek dziennie .Efekt był i
            urodzi się w sierpniu smile) Pozdrawiam.
            • mamatysi Re: Coś na śluz 07.04.05, 23:05
              magdulka gratulacje!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka