Dodaj do ulubionych

już nie bolą

22.08.05, 08:21
sama nie wiem co jest grane - wczesniejpraktycznie od połowy cyklu bolały
mnie piersi - tak po bokach - wiecie jak.... przed samą@ ból był dośc
duży... a teraz już dwa cykle nie bolą prawie wcale..za to cykle się
wydłużyłyu... co to może być pomóżcie bo zaczęłam się starać i teraz nie wiem
czy to źle że przestały boleć czy też dobrze...
Obserwuj wątek
      • small_elephant Re: up up 22.08.05, 11:10
        tez mam tak, ale pierwszy raz. nie wiem, co to, jesli sie bedzie powtarzac,
        bede musiala isc do lelarza, bo mozliwe, ze znowu torbiel. no, a tobie polecam
        sie nie martwic, tylko zadzwonic do lekarza i spytac, czy oplaca sie tym
        martwic.
        pozdr
        • eszi torbiel 22.08.05, 11:14
          czyli jeśli nie bolą to może być torbiel?? cholerka myslałam, że jak tak mocno
          bolały to coś nie tak.... proszę odpowiedz.. dodam, że przed pigułkami też nic
          a nic nie bolały... dopiero jakieś pól roku po odstawieniu zaczęły ale naprawdę
          mocno..... tak sobie o tym pomyślalam i teraz nic nie mogę robić bo to mi głowę
          zakrząta
          • eszi a dodam 22.08.05, 11:23
            jeszcze że zawsze myślałam, że te bóle to może wina prolaktyny a teraz jak
            przeszło pomyślałam , że będzie OK.. teraz sama nie wiem..
            • small_elephant Re: a dodam 22.08.05, 12:21
              to nie oznacza zadnej torbieli! zadzwon do lekarza, jak sie tak martwisz.
              napisalam, ze ja mialam torbiel i jak nie boli, to wiem, ze mam cykl
              bezowulacyjny, @ tez moze sie nie pojawic i wtedy moge torbiel podejrzewac. ale
              nie mozesz tak myslec, jesli nie mialas tych problemow wczeniej.
              • eszi cholerka... 22.08.05, 12:34
                czyli może być bez owu..a śluzik taki piękniutki jest.... szkoda....a lekarka
                na urlopie..... to nikogo innego nie zadzwonię teraz bo pewnie nie będzie
                chciał słuchać moich wymysłów jeśli mnie nie zna...buuu
    • tola79 no właśnie 30.08.05, 10:53
      Zastanawiam sie nad tym samym. Zawsze po owu (spodziewanej) piersi bolały, może
      nie szaleńczo, ale jednak je czułam, zwłaszcza przy dotykaniu. A ostatnio nic,
      nawet sie nie powiększyły, kompletnie nic, były takie "luźne". Zastanawiam sie,
      czy to może mieć związek z tym, że dostałam zwiększoną dawkę bromku (2x1 tab)?
      Jak myślicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka