Dodaj do ulubionych

dziewczyny podajcie mi link....

30.03.06, 08:51
prosze was na niepłodnosc i PCO(s) nie moge cholercia ich znaleźć
Obserwuj wątek
    • monjan niepłodoność 30.03.06, 09:03
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=191
    • monjan pcos 30.03.06, 09:04
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12247
    • enno1 Re: dziewczyny podajcie mi link.... 30.03.06, 09:05
      wejdź jeszcze na www.starania.pl, tam jest wątek o PCOS.
      • maluszek100 Re: do monjan 30.03.06, 09:34
        baaaaardzo ci dziękuje !!!!!! oby sie dało leczyć Boże. To dlatego gin mówił że
        in vitro. Ojejku !! no nic za 5 min zaczynam starania. Monjan trzymam kcuki za
        ciebie !! uda nam sie razem
        • monjan Re: do monjan 30.03.06, 10:00
          prosze bardzo
          ja tez trzymam kciuki za Ciebie!uda nam sięsmile)
        • yskyerka Re: do monjan 30.03.06, 12:19
          Maluszku, pogadaj najpierw z dziewczynami na forum. Wiele z nich ma pco,
          a jednak naturalnie zaszły w ciążę i urodziły zdrowe dzieci.
    • evcia80 Re: dziewczyny podajcie mi link.... 30.03.06, 09:33
      pco.enarea.com/forum/index.php?sid=ac73d40637d8b27bafe9efdce7837ad2
      To kolejne forum smile Mają całkiem ciekawe informacje smile Pozdrawiam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka