maluszek100 30.03.06, 08:51 prosze was na niepłodnosc i PCO(s) nie moge cholercia ich znaleźć Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
enno1 Re: dziewczyny podajcie mi link.... 30.03.06, 09:05 wejdź jeszcze na www.starania.pl, tam jest wątek o PCOS. Odpowiedz Link
maluszek100 Re: do monjan 30.03.06, 09:34 baaaaardzo ci dziękuje !!!!!! oby sie dało leczyć Boże. To dlatego gin mówił że in vitro. Ojejku !! no nic za 5 min zaczynam starania. Monjan trzymam kcuki za ciebie !! uda nam sie razem Odpowiedz Link
monjan Re: do monjan 30.03.06, 10:00 prosze bardzo ja tez trzymam kciuki za Ciebie!uda nam się) Odpowiedz Link
yskyerka Re: do monjan 30.03.06, 12:19 Maluszku, pogadaj najpierw z dziewczynami na forum. Wiele z nich ma pco, a jednak naturalnie zaszły w ciążę i urodziły zdrowe dzieci. Odpowiedz Link
evcia80 Re: dziewczyny podajcie mi link.... 30.03.06, 09:33 pco.enarea.com/forum/index.php?sid=ac73d40637d8b27bafe9efdce7837ad2 To kolejne forum Mają całkiem ciekawe informacje Pozdrawiam! Odpowiedz Link