Drogie Dziewczyny, dziś rano zrobiłam test w 30 dc i... zobaczyłam 2 kreski!!!
Nie mogę w to uwierzyć, i uwierzę dopiero, jak będzie potwierdzone betą, na
którą pójde jutro, a w sobotę do lekarza. O pierwsze dziecko staraliśmy sie od
września zeszłego roku, czyzby w końcu się udało?!?! Nie chcę zapeszać, jestem
w szoku, bo czułam się identycznie jak na @, żadnych bardzo ciążowych objawów,
wszystko jak na mnie normalnie...a tu taka niespodzianka

)) Prześlę fluidki
za kilka dni, gdy upewnie się co do tego wszystkiego, boję sie
c.biochemicznej, bo chyba taką miałam w styczniu, ale odpukać... Oby wszystko
było dobrze tym razem!
Pozdrawiam!!!