05.01.07, 12:35
moj wynik to -47,0 .Lekarz mowi, ze w normie,wszystko OK.Ale ja zawsze
sadzilam, ze wynik powinien byc albo + albo -.Nic nie rozumiem.Niech mnie
ktos oswieci!Dzieki!
Obserwuj wątek
    • agnieszka2211 Re: chlamydia 06.01.07, 14:18
      wynik w klasie IGG czy IGM?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka