Dodaj do ulubionych

Poszukiwany Dom Opieki

01.07.19, 21:09
Witam

Poszukuję domu opieki dla mojej babci chorej na Alzheimera.. Babcia już mało co kojarzy fakty i juz ma problemy z rozpoznawaniem bliskich, a także z sensowną mową... Powoli już też nie radzi sobie z samodzielnym poruszaniem i orientacją gdzie jest.
Wszystkie formalności z ubezwłasnowolniem także są załatwione.

Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek opieki w województwie kujawsko-pomorskim lub nawet dalej, gdzie nie biorą fortuny za opiekę, a opłaty są do udzwignięcia dla zwykłego Kowalskiego...? Nie dajemy już sami sobie rady, a będzie niestety coraz gorzej..
Proszę o jakieś informację..
Obserwuj wątek
    • zaq12wsxcde3 Re: Poszukiwany Dom Opieki 31.10.19, 20:54
      Polecam Goldental.pl bardzo fajny dom seniora w którym panuje bardzo domowa atmosfera. czasami niestety ale nie ma innego wyjścia jak tylko oddanie do domu seniora, koszta opiekunki są zbyt duże lepiej opłacić pokój w domu seniora aby babcia miała całodobową opiekę.
    • becia2567 Re: Poszukiwany Dom Opieki 07.02.20, 09:19
      Proponuję Centrum Origin Otwock gdzie przebywa też moja babcia. Wspaniała obsługa pielęgniarek i opiekunek, domowa kuchnia. Babcia ma tam wiele różnych zajęć np. wspólnie z innymi pensjonariuszami kiedyś kisili ogórki smile Zawsze mogę do niej pojechać (nie ma określonych godzin odwiedzin). Jest zadowolona i uśmiechnięta. Zajęcia terapeutyczne w których bierze udział spowodowały że częściej się do mnie uśmiecha smile. A to przecież bezcenne smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka