Dodaj do ulubionych

Poszukiwany Dom Opieki

01.07.19, 21:09
Witam

Poszukuję domu opieki dla mojej babci chorej na Alzheimera.. Babcia już mało co kojarzy fakty i juz ma problemy z rozpoznawaniem bliskich, a także z sensowną mową... Powoli już też nie radzi sobie z samodzielnym poruszaniem i orientacją gdzie jest.
Wszystkie formalności z ubezwłasnowolniem także są załatwione.

Czy ktoś może polecić jakiś ośrodek opieki w województwie kujawsko-pomorskim lub nawet dalej, gdzie nie biorą fortuny za opiekę, a opłaty są do udzwignięcia dla zwykłego Kowalskiego...? Nie dajemy już sami sobie rady, a będzie niestety coraz gorzej..
Proszę o jakieś informację..
Obserwuj wątek
  • zaq12wsxcde3 Re: Poszukiwany Dom Opieki 31.10.19, 20:54
   Polecam Goldental.pl bardzo fajny dom seniora w którym panuje bardzo domowa atmosfera. czasami niestety ale nie ma innego wyjścia jak tylko oddanie do domu seniora, koszta opiekunki są zbyt duże lepiej opłacić pokój w domu seniora aby babcia miała całodobową opiekę.
  • becia2567 Re: Poszukiwany Dom Opieki 07.02.20, 09:19
   Proponuję Centrum Origin Otwock gdzie przebywa też moja babcia. Wspaniała obsługa pielęgniarek i opiekunek, domowa kuchnia. Babcia ma tam wiele różnych zajęć np. wspólnie z innymi pensjonariuszami kiedyś kisili ogórki smile Zawsze mogę do niej pojechać (nie ma określonych godzin odwiedzin). Jest zadowolona i uśmiechnięta. Zajęcia terapeutyczne w których bierze udział spowodowały że częściej się do mnie uśmiecha smile. A to przecież bezcenne smile
  • kris94 Re: Poszukiwany Dom Opieki 01.04.20, 16:06
   Moja mam ma 84 lata i również Alzheimera, co prawda początkowy stan, ale dość szybko się pogłębia, ważna jest rozmowa i codzienny kontakt z bliskimi. Ze swojej strony mogę ci polecić Dom Seniora ,,Magdalenka, szwagierka opłaca w tym ośrodku pobyt swojego ojca, z którym jest już utrudniony kontakt. Jest tam również oferta pobytu na okres krótkoterminowy, możemy warto z tego skorzystać i przekonać się czy mama będzie czuła się tak dobrze. Pozdrawiam
  • bonkowa1 Re: Poszukiwany Dom Opieki 31.05.21, 21:45
   Zamiast domu seniora to ja polecam opiekę domową Pol Ar Serwis. Bezpieczniejsze rozwiązanie, no i masz seniora cały czas przy sobie, w domu. Starsza osoba też na pewno lepiej się czuje w domu. W końcu mówi się, że starych drzew się nie przesadza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka