Dodaj do ulubionych

buty Garmont

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.08.02, 12:36
Moi drodzy! Potrzebuję kupić szybko buty w góry (tak do 3 tys.m).
Najbardziej odpowiadałyby mi cenowo buty Garmont... Co Wam o nich wiadomo?
Błagam o jakieś wskazówki!
Obserwuj wątek
    • kicia7 Re: buty Garmont 02.08.02, 13:15
      Chodzę w butach tej firmy już trzeci sezon i jeszcze sie nie rozpadły. I są
      bardzo wygodne.
      • Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.08.02, 14:29
        Uff, dzięki... Ulżyło mi, bo w międzyczasie poszłam je kupić! Zapowiadają się
        świetnie i cieszę się, że mają szansę na kilka sezonów!
        • Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 05.08.02, 07:21
          Ja uzuwam już chyba z 5 sezon boreale - model askole (te lacze sa nie do
          zdarcia), choć podobno ostatnimi czasy pogorszyła się jakosć podeszwy (jest
          podobno z łatwiej ścieralnej gumy)
          • Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.02, 12:08
            Wiem, ze Boreale sa bardzo dobre. Niestety sa dwa razy drozsze od Garmontow a
            wzgledy finansowe odgrywaly duza role.
            Pzdr
            • Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 05.08.02, 14:22
              Względy finansowe faktycznie odgrywaja tutaj kluczowa rolę niemniej udalo mi
              się sprowadzić buty przez znajomego z Hiszpanii i wyszlo o 1/3 taniej.
              • Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.02, 16:17
                Aaaa! Pogratulowac znajomosci. Niestety ja moglam posilkowac sie wylacznie
                znajomoscia miejscowego rynku obuwia gorskiego i skromnym zasobem portfela.
                Zobaczymy ile potrwa wykanczanie garmontow. Moze wtedy boreale beda i dla mnie
                dostepne.
                Pzdr
                • Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 06.08.02, 07:17
                  kupna Boreali Ci szczerze życzę, niemniej moze się okazać ze kupno nowych
                  potrwa długo ... bo Garmonty będa równie trwałe co Boreale. Pozdrawiam, no i
                  milego trekkingu :)))
    • Gość: Janek A mi się rozwaliły IP: 62.233.135.* 16.08.02, 08:31
      Pękła podeszwa (Vibram!!!) po jakichś trzech miesiącach. Zareklamowałem -
      powiedzieli (importer) że stanąłem na szkło. Ale czy od tego miały by się
      rozwalić? Skleiłem nidawno sam i znowu w nich chodzę - zobaczymy jak długo.
      • reska Re: buty Garmont 26.08.02, 11:39
        Miałam buty tej firmy. Wpuszczały wodę, a nie wypuszczały potu. Koszmar, po
        każdym wyjeżdzie miałam poodparzane nogi. Zlożyłam reklamację, której nie
        uznano tłumacząc, że próbie statycznej buty nie przemakają, a próby dynamiczne
        nie są przeprowadzane. Po kilku ciężkich latach wyrzuciłam buty i kupiłam
        Scarpy w tej samej cenie. Są bez porównania lepsze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka