Gość: etna IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.08.02, 12:36 Moi drodzy! Potrzebuję kupić szybko buty w góry (tak do 3 tys.m). Najbardziej odpowiadałyby mi cenowo buty Garmont... Co Wam o nich wiadomo? Błagam o jakieś wskazówki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kicia7 Re: buty Garmont 02.08.02, 13:15 Chodzę w butach tej firmy już trzeci sezon i jeszcze sie nie rozpadły. I są bardzo wygodne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.08.02, 14:29 Uff, dzięki... Ulżyło mi, bo w międzyczasie poszłam je kupić! Zapowiadają się świetnie i cieszę się, że mają szansę na kilka sezonów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 05.08.02, 07:21 Ja uzuwam już chyba z 5 sezon boreale - model askole (te lacze sa nie do zdarcia), choć podobno ostatnimi czasy pogorszyła się jakosć podeszwy (jest podobno z łatwiej ścieralnej gumy) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.02, 12:08 Wiem, ze Boreale sa bardzo dobre. Niestety sa dwa razy drozsze od Garmontow a wzgledy finansowe odgrywaly duza role. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 05.08.02, 14:22 Względy finansowe faktycznie odgrywaja tutaj kluczowa rolę niemniej udalo mi się sprowadzić buty przez znajomego z Hiszpanii i wyszlo o 1/3 taniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: etna Re: buty Garmont IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.02, 16:17 Aaaa! Pogratulowac znajomosci. Niestety ja moglam posilkowac sie wylacznie znajomoscia miejscowego rynku obuwia gorskiego i skromnym zasobem portfela. Zobaczymy ile potrwa wykanczanie garmontow. Moze wtedy boreale beda i dla mnie dostepne. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pluszak Re: buty Garmont IP: *.zachem.com.pl 06.08.02, 07:17 kupna Boreali Ci szczerze życzę, niemniej moze się okazać ze kupno nowych potrwa długo ... bo Garmonty będa równie trwałe co Boreale. Pozdrawiam, no i milego trekkingu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek A mi się rozwaliły IP: 62.233.135.* 16.08.02, 08:31 Pękła podeszwa (Vibram!!!) po jakichś trzech miesiącach. Zareklamowałem - powiedzieli (importer) że stanąłem na szkło. Ale czy od tego miały by się rozwalić? Skleiłem nidawno sam i znowu w nich chodzę - zobaczymy jak długo. Odpowiedz Link Zgłoś
reska Re: buty Garmont 26.08.02, 11:39 Miałam buty tej firmy. Wpuszczały wodę, a nie wypuszczały potu. Koszmar, po każdym wyjeżdzie miałam poodparzane nogi. Zlożyłam reklamację, której nie uznano tłumacząc, że próbie statycznej buty nie przemakają, a próby dynamiczne nie są przeprowadzane. Po kilku ciężkich latach wyrzuciłam buty i kupiłam Scarpy w tej samej cenie. Są bez porównania lepsze. Odpowiedz Link Zgłoś