IP: *.chello.pl 28.02.03, 22:53
Miałem przyjemnosc pojezdzic na Palenicy 27.02. Bylo wspaniale.
Slowa uznania praktycznie za wszystko, co tam zrobione dla
komfortu i bezpieczenstwa jazdy. Wysmienite warunki sniegowe,
wspaniale przygotowany stok (trasa czerwona), na ktorym mozna
"zawalczyc", brak kolejek do wyciagow. A to wszystko w parze z
wysmienita pogoda. Z przyjemnosia bede tam wracal.
Obserwuj wątek
    • Gość: wowo Re: Palenica IP: *.pl / 212.244.43.* 05.12.03, 10:34
      zasuwam na palenicy od kilku lat, doskonale przygotowane trasy pod warunikiem
      że jest śnieg, ceny bardzo przystępne - polecam
    • czeslawmirowski Re: Palenica 22.01.05, 17:03
      tydzień ostatni 15-210105 moje dzieci spędziły na palenicy miały superowo dużo
      jazdy mało ludzi tanio , super!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka