Gość: halny
IP: *.chello.pl
28.02.03, 22:53
Miałem przyjemnosc pojezdzic na Palenicy 27.02. Bylo wspaniale.
Slowa uznania praktycznie za wszystko, co tam zrobione dla
komfortu i bezpieczenstwa jazdy. Wysmienite warunki sniegowe,
wspaniale przygotowany stok (trasa czerwona), na ktorym mozna
"zawalczyc", brak kolejek do wyciagow. A to wszystko w parze z
wysmienita pogoda. Z przyjemnosia bede tam wracal.