Dodaj do ulubionych

DAS czy ktos zna?

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.02.04, 14:23
Zadzwonil do mnie czlowiek z firmy DAS proponujac spotkanie powiedzialam ze
musze sie zastanowic. Czy ktos mial lub ma doczynienia z ta firmą, co
sadzicie czy warto wydac pieniadze na ochrone prawna? Sprawdzilam na stronie
ale chcialabym jakies informacje z pierwszej reki.
Obserwuj wątek
    • Gość: fan Re: DAS czy ktos zna? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.04, 15:51
      do mnie też dzwonili i jak im odmówiłem to mi powiedzieli żebym się modlił by
      nie spotkać się z nimi na drodze.
    • Gość: ewa Re: DAS czy ktos zna? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.02.04, 09:28
      dzieki za odp, ale czy jest ktos kto kupil DAS, kilka zeczy na stronie mnie
      zainteresowalo ale jak to wyglada w praktyce
      • Gość: marcinc3 Re: DAS czy ktos zna? IP: *.elblag.dialog.net.pl 12.02.04, 10:57
        warto sa powolni gdyz ale skuteczni ja mam na kazdym z aut wykupione polisy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka