Gość: ewa
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
11.02.04, 14:23
Zadzwonil do mnie czlowiek z firmy DAS proponujac spotkanie powiedzialam ze
musze sie zastanowic. Czy ktos mial lub ma doczynienia z ta firmą, co
sadzicie czy warto wydac pieniadze na ochrone prawna? Sprawdzilam na stronie
ale chcialabym jakies informacje z pierwszej reki.