Dodaj do ulubionych

Avensis II

IP: *.SJA.DK / 195.249.65.* 16.03.04, 20:15
Hej! Co sadzicie o nowym Avensise II 1.8 benzyna? Pytanie glownie do tych,
ktorzy juz maja przyjemnosc jezdzic tym autem. Dzieki!! Ja uwazam, ze jest
super i chce je wkrotce kupic.
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek Re: Avensis II IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 17.03.04, 13:43
      kupilem w roku 2003 1,8 sol liftback 80 tys. zł . teraz kosztuje 7 tys. więcej.
      wymiana ukladu kierowniczego , parują leflektory, w aucie trzeszczy kokpit.
      za tą cenę na dzień dzisiejszy kupiłbym hondę accord za 90 tys zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka