Dodaj do ulubionych

Toyota Solara

IP: *.acn.pl 28.03.04, 17:31
Witam,
co myslicie o Toyocie Camry Solara? Dobre auto czy takie sobie.
Przejrzałem pare stron dealerów w USA i autko wydało mi się całkiem ciekawe.
Do tego niewygórowana cena, jak na USA, bo od 24 do 28 tys. USD.
Pozdr.
Obserwuj wątek
    • wowo5 Re: Toyota Solara 28.03.04, 22:06
      Gość portalu: Remik napisał(a):

      > Witam,
      > co myslicie o Toyocie Camry Solara? Dobre auto czy takie sobie.
      > Przejrzałem pare stron dealerów w USA i autko wydało mi się całkiem ciekawe.
      > Do tego niewygórowana cena, jak na USA, bo od 24 do 28 tys. USD.
      > Pozdr.
      To zalezy czego sie spodziewasz. Jezeli szukasz auta sportowego to Solara sie
      nie kwalifikuje. Jest to auto zbudowane na plycie Camry. Uklad kierowniczy i
      zawieszenie bardziej odpowiadaja dostojnej limuzynie. Jezeli szukasz duzego
      coupe z dosyc mocnym silnikiem do jazdy po miescie i po autostradzie to Solara
      jest dobra. Na krete drogi jednak bardziej nadaja sie takie auta jak Mazda RX8,
      Honda S2200 i Nissan 350Z.
    • devote Re: Toyota Solara 28.03.04, 22:13
      przecietny coupe na bazie Camry.nie jest to sportowy samochod co moze sugerowac
      wyglad.miekkie zawieszenie,buja sie to na zakretach,wysoko zawieszony i
      cholernie dlugie drzwi.
      • Gość: Remik Re: Toyota Solara IP: *.acn.pl 29.03.04, 11:54
        Dzięki Panowie za odpowiedź.
        Na Was zawsze można polegać.
        Pozdr.
    • cracovian Ceny... 29.03.04, 17:49
      Jak juz mowimy o cenach to realnie zaplacisz mniej niz 18 tys. za cztery
      cylindry i 20,5 tys. za szostke w wersjach podstawowych. 26,5 kosztuje Solara
      ze wszystkim:

      www.carsdirect.com/build/options?zipcode=30066&acode=USB40TOC141FT&restore=false


      Oba silniki sa super choc pieciobiegowy automat jest dotepny tylko w szostce.
      Fajny, wygodny i niezwykle niezawodny samochod na amerykanskie warunki.

      Kabriolet ukaze sie lada chwila - bedzie warty swojej ceny.
      • x-darekk-x Re: Ceny... 29.03.04, 18:07

        > Kabriolet ukaze sie lada chwila - bedzie warty swojej ceny.

        tego nie jestem pewien. poprzednia solara cabrio byla uwazana za totalna
        wpadke. w motor trendzie za sztywnosc nadwozia dostala bodajze 3 na 10.
        przegrala sromotnie z sebringiem conv.
        solara nigdy nie byla opracowywana z mysla o cabrio - to po prostu byly coupe,
        ktorym w kalifornii obcinano dachy! wzmocnienia nadowzia okazaly sie
        bezskuteczne.

        moze ten nowy model bedzie inny.
        • cracovian Re: Ceny... 29.03.04, 18:10
          Poprzednia Solara z terazniejsza nie ma nic wspolnego - ta stara byla budowana
          na platformie jeszcze starszej niz ostatnia Camry.
          • marekatlanta71 Re: Ceny... 29.03.04, 22:35
            Nowa Solara jest nadal dosc nieciekawym samochodem - ani toto zrywne, ani ladne.
            A kabriolet wiele nie zmieni - bedzie ciezszy od sedana z tym samym slabym
            silnikiem. Jak juz kupowac kabriolet w tej klasie cenowej to chyba lepszym
            rozwiazaniem bylby GT Cruiser albo Beattle Turbo albo nawet szacowny Sebring
            (choc silniczek jeszcze slabszy) albo przestarzaly Mustang. Zreszta popularnosc
            poprzedniej Solary kabrio wiele mowi o tym jak sie obecna bedzie sprzedawala....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka