Gość: Remik
IP: *.acn.pl
28.03.04, 17:31
Witam,
co myslicie o Toyocie Camry Solara? Dobre auto czy takie sobie.
Przejrzałem pare stron dealerów w USA i autko wydało mi się całkiem ciekawe.
Do tego niewygórowana cena, jak na USA, bo od 24 do 28 tys. USD.
Pozdr.