Dodaj do ulubionych

(PL) - NAKLEJKA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.04, 14:50
czy dalej jest obowiązek posiadania takowej przy wyjazdach za granicę?czy pl
na białych tablicach nie wystarcza?
Obserwuj wątek
    • purhed Re: (PL) - NAKLEJKA 12.04.04, 15:09
      PLka musi być!


      _________________________________________
      R U D E B O Y
      • Gość: Michal Re: (PL) - NAKLEJKA IP: 82.182.199.* 12.04.04, 15:20
        Podejrzewam,ze od 1maja 2004 nie bedzie potrzeba uzywac naklejki PL,gdyz takowa
        zastepuje flaga i PL na tablicy rejestracyjnej,jest to przepis unijny i bedzie
        chyba napewno obowiazywal w Polsce.Zreszta juz naklejek nigdzie sie nie
        dostanie sa jeszcze na stacjach jako kurjozum turystyczne.
        Pzdr.Michal
        • Gość: OLO I Re: (PL) - NAKLEJKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.04, 11:15
          W Unii na pewno - ale ci turyści co będą chcieli trochę dalej jechać np
          Ukraina, Rumunia, Bułgaria itd dostaną w dupę za brak PLki - 10 euro łapówki
          każdemu napotkanemu gliniarzowi :)
    • Gość: aryuros01 Re: (PL) - NAKLEJKA IP: *.chello.pl 12.04.04, 18:40
      przy białych tablicach wystarczy
      • Gość: Henio Re: (PRL) - NAKLEJKA IP: *.sympatico.ca 13.04.04, 01:10
        Niemcy i Austrjacy wprowadzili okres przejsciowy na te naklejki na nastempne 7 lat. Bendzie
        ono sluzylo jako ostrzezenie - Frauen und Herren, uwaga na portfele!
        • grynblak Re: (PRL) - NAKLEJKA 13.04.04, 04:25
          czy wiesz ze jestes kanadyjskim debilem heniu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka