jureek
02.03.11, 18:30
Tak się zastanawiam, dlaczego nie można zdawać prawa jazdy w tym samym samochodzie, w którym robiło się jazdy? Przecież te obecne przepisy są straszne korupcjogenne. Właściciel szkoły jazdy nie może kupować spbioe takich samochodów, jakie by chciał, tylko te modele, które są używane do egzaminów w WORD. Ostatnio jakis WORD wymienił Yarisy na Skody i teraz wszystkie szkoły jazdy w województwie też będą musiały kupić Skody. Jaki to ma sens poza tym, że dilerzy Skody zacierają rączki? Dlaczego egzaminator nie może po prostu wsiąść do samochodu, którym kursant odbywał jazdy i którym przyjechał na egzamin? Po co specjalne samochody do egzaminów?
Jura