Dodaj do ulubionych

Pierwsze Autko

08.01.12, 14:48
hey
Zrobiłem prawko i myślę o pierwszych czterech kółkach. Budżet ustaliłem na 7-8 tys. I tu zaczynają się schody bo nie wiem jakie auto by było dobre. Muszę nadmienić że auto było by używane do jazdy w weekendy i ...na trasie Berlin- Gdańsk w ramach powrotu do domu.
Myślałem o Mazdzie 323 (1999-2000rok); w dieslu.
Co myślicie czy macie własne uwagi ??
Dzięki
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • soulshunter Re: Pierwsze Autko 08.01.12, 17:43
      > Myślałem o Mazdzie 323 (1999-2000rok); w dieslu.
      ja bym preferowal w zalewie octowej.
    • a_weasley Nie karmić trolla! 08.01.12, 19:03
      [url=http://szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?view=espsystemwebcluster&es.ac.hitsPerPage=5&s.ac.offset=0&s.sm.collapsenum=2&s.si(similarity).documentVector=&s.si(similarity).similarType=&s.si(navigation).navigationEnabled=true&search_form_old_similar_to=&search_form_old_similar_type=&s.si(navigation).breadcrumbs=&s.sm.query=&s.sm.threadXx=0&previous_sort_by=news&previous_sort_order=&s.ac.sortBy=news&s.ac.sortOrder=&s.sm.author=hmmm11&s.sm.title=&s.sm.forumName=&s.sm.forumNameType=simpleall&s.sm.authorType=equals&s.ac.hitsPerPage=10I wszystko jasne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka