hmmm11
08.01.12, 14:48
hey
Zrobiłem prawko i myślę o pierwszych czterech kółkach. Budżet ustaliłem na 7-8 tys. I tu zaczynają się schody bo nie wiem jakie auto by było dobre. Muszę nadmienić że auto było by używane do jazdy w weekendy i ...na trasie Berlin- Gdańsk w ramach powrotu do domu.
Myślałem o Mazdzie 323 (1999-2000rok); w dieslu.
Co myślicie czy macie własne uwagi ??
Dzięki
Pozdrawiam