Dodaj do ulubionych

Nietypowy traktor - krążownik szos :)

20.11.12, 11:39
Co byście powiedzieli na taką maszynę? :)
Obserwuj wątek
    • nazimno Chodzi o szatkowanie kapusty? 20.11.12, 11:52
      ?
    • kocinos Re: Nietypowy traktor - krążownik szos :) 20.11.12, 14:55
      Tak zapyla, że czasu na zapięcie pługa nie miał ...;)
      • nom73 Re: Nietypowy traktor - krążownik szos :) 20.11.12, 17:12
        kocinos napisał:

        > Tak zapyla, że czasu na zapięcie pługa nie miał ...;)

        I bez pługa pole zaorał. ;-)
    • rysiekk111 inspiracja do off-roadstera 20.11.12, 19:03
      w formie traktorowej wygląda oczywiście karykaturalnie
      niemniej cechy w min widoczne po poprawnym zastosowaniu dałyby ciekawy stylistycznie i nawet względnie użyteczny pojazd.
      tylko długą przód trzeba by zrobić bardziej kanciasty
    • fuiio Re: Nietypowy traktor - krążownik szos :) 20.11.12, 20:43
      dziekuje za skopiowanie mojego watku sprzed tygodnia i umieszczenia go z inna nazwa..:)

      forum.gazeta.pl/forum/w,20,140456900,140456900,Kobiety_na_traktory_.html
    • szczurek3 inne auto - Opel Emtera 27.11.12, 18:14
      A właściwie Opel Kadet Emtera - w 2013 ma wejść do seryjnej produkcji następca kultowego modelu . Nazwa (Em) pochodzi od Extended Memory, Tera od pojemności 1TB dysku zintegrowanego z komputerem pokładowym, który jest na wyposażeniu samochodu, którego można używać do multimediów, dyktafonu, oprogramowania (np. mapy) plus jako czegoś w rodzaju czarnej skrzynki, logującej parametry samochodu i przebieg trasy - samochód wyposażony jest w kamerę. Na YT pojawiły się już pierwsze szpiegowskie filmy nowego modelu, wystarczy wpisać Kadet Emtera.
      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka