Dodaj do ulubionych

Co lepsze ? Z Niemiec .

IP: 217.153.179.* 13.07.04, 17:27
Do dyspozycji 2000-4000 euro
Audi-80 , 90 , 100 itd.
Bmw -316-... , 518-... , 728-...
Opel-Astra , Corsa , Omega , itd. Mercedes , a moze
japończyk ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Re: Co lepsze ? Z Niemiec . IP: *.fornfyndet.se 13.07.04, 17:37
      Na Japonczyku wyjdziesz globalnie najlepiej.Nie bedzie sie w przyszlosci psul.
      Pzdr.Michal
      • Gość: Monti Re: Co lepsze ? Z Niemiec . IP: 217.153.179.* 13.07.04, 17:46
        Ja wybieram BMW(318 lub 320) , rocznik 93-94 , najlepiej coupe .
    • Gość: długopisem Audi 80 IP: 81.190.172.* 13.07.04, 18:14
      Chyba najładniejsze jest audi 80, ale z tego co wiem ciasne, brak miejsca na głowę (przy 190cm), 90 nie wiem, 100 jest za duże.

      Kupując Opla - pamiętaj, że to najgorszy z Reichu.

      Kup sobie VW Vento - super wielgachne auto!

      Do 10 lat wybieraj japończyka, powyżej tylko niemieckie auta. Elektronika nie wytrzymuje zbyt długo. Wiec niemiec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka