Gość: OBOP IP: 217.153.179.* 13.07.04, 17:27 Do dyspozycji 2000-4000 euro Audi-80 , 90 , 100 itd. Bmw -316-... , 518-... , 728-... Opel-Astra , Corsa , Omega , itd. Mercedes , a moze japończyk ? Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Michal Re: Co lepsze ? Z Niemiec . IP: *.fornfyndet.se 13.07.04, 17:37 Na Japonczyku wyjdziesz globalnie najlepiej.Nie bedzie sie w przyszlosci psul. Pzdr.Michal Link Zgłoś
Gość: Monti Re: Co lepsze ? Z Niemiec . IP: 217.153.179.* 13.07.04, 17:46 Ja wybieram BMW(318 lub 320) , rocznik 93-94 , najlepiej coupe . Link Zgłoś
Gość: długopisem Audi 80 IP: 81.190.172.* 13.07.04, 18:14 Chyba najładniejsze jest audi 80, ale z tego co wiem ciasne, brak miejsca na głowę (przy 190cm), 90 nie wiem, 100 jest za duże. Kupując Opla - pamiętaj, że to najgorszy z Reichu. Kup sobie VW Vento - super wielgachne auto! Do 10 lat wybieraj japończyka, powyżej tylko niemieckie auta. Elektronika nie wytrzymuje zbyt długo. Wiec niemiec. Link Zgłoś