wstrzasniety_nie_zmieszany
31.01.15, 23:36
W internecie znalazłem ciekawy, krótki filmik na temat wypasionych samochodów, którymi jeżdżą piłkarze:
www.sport.pl/sport/10,67450,17316649,_Zlatan_jest_najlepszy__wiec_ma_najlepsze_auto___.html#BoxSportLink
A jeżeli, wy kopalibyście w piłkę na poziomie gwiazdorskim i stać was by było na takie fury, to którą z zaprezentowanych byście wybrali?