Dodaj do ulubionych

Ucz się Misiu

• misiaczek1281 Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 12:45
        pijesz do misia więc odbijam piłeczkę:) a czego niby mam się uczyć? okres nauki mam za sobą:) też na studiach chodziłem na koncerty , piłem, dyskutowałem z ziomkami ze studiów o życiu...w juwenalia grały lokalne kapele w plenerze obok akademika...już to kiedyś wklejałeś więc chyba masz sklerozę:) Jeśli twierdzisz że dziś nie ma w PL wolności to mamy inne jej definicje :) Dowodem na to że mamy wolność jest to że możesz wklejać tu swe wypociny atakujące rząd i wyzywać mnie najgorszymi bluzgami bezkarnie bo takie "możliwości" daje ci jest prawo ;-) do obecnych podziałów POlitycznych w naszym kraju najbardziej pasuje pewna piosenka Lady Pank

www.youtube.com/watch?v=pyewz3w3pnA
        • misiaczek1281 Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 12:48
          tytułowa samotna w piosence to lemingi nie dostrzegające tego że w kraju żyje się po prostu lepiej bo dużo dobrych zmian się dokonało....można dyskutować czy mogły być lepsze...ale po co tupać nóżkami skoro jesteśmy tacy sami ty Polak i ja też Polak
          • nousecomplaining Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 17:08
            No ale jak już napisałeś do mnie, to z ciekawości zapytam o znaczenie twojego „ale po co tupać nóżkami skoro jesteśmy tacy sami ty Polak i ja też Polak”.
            Czyli tupać może tylko niepolak?
            • misiaczek1281 Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 18:13
              nousecomplaining napisał(a):

> No ale jak już napisałeś do mnie, to z ciekawości zapytam o znaczenie twojego „
              > ale po co tupać nóżkami skoro jesteśmy tacy sami ty Polak i ja też Polak”.
              > Czyli tupać może tylko niepolak?

nie napisałem do ciebie ale do qubka. To ty patrz do kogo był tytułowy wpis skierowany. Do mnie, więc na niego odpowiadam. Jaki k niepolak? dzielisz na Polaków i niepolaków? to błąd ! Właśnie o to chodzi żeby nie robić podziałów że wszyscy jesteśmy Polakami i cieszmy się z Polski jaka by ona nie była.
              • nousecomplaining Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 19:39
                Jak odpisujesz, to patrz, w którym miejscu wpis robisz. Takie to trudne?
                I nie, nie wszyscy jesteśmy Polakami. Są jeszcze inne nacje, ale ty i tobie podobni przestali to zauważać.
                A że nie skumałeś mojego komentarza w temacie twojego dotyczącego tupania nóżkami, to mnie nie zdziwiło wcale.
                • misiaczek1281 Re: Ucz się Misiu 09.02.20, 20:24
                  skumałem komentarz ale nie skumałem dlaczego dzielisz Polaków na Polaków i niepolaków bo to trudne do skumania. Ja napisałem że wszyscy są Polakami. Inne nacje też są. Jestem tolerancyjny dla każdej nacji, ale nie rozumiem plucia do własnego gniazda zwanego Polską bo ktoś taki nazywa się Polakiem gdy donosi na własny kraj i go atakuje twierdząc że wolności nie ma ? Amerykanin w życiu nie zaatakuje własnego kraju a wręcz przeciwnie, będzie z niego dumny niezależnie od tego kto jest u władzy Obama czy Trump czy Clinton !!! a opozycja atakuje narzeka na własny kraj

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka