Dodaj do ulubionych

OT - sorry panowie

24.09.20, 20:17
sorry panowie za rozbuchanie tu gownoburzy i przyciagniecie stada trollic - a zapewne wcielen jednej.

to byl blad ze wszedlem w to.

czlowiek stary a glupi.
Obserwuj wątek
    • toreon Re: OT - sorry panowie 24.09.20, 21:30
      Nie no, fajnie, forum trzeba czasem rozruszać.
      Tylko tak dla zrozumienia sytuacji - te trollice typu siurki i lisy to jest jedna i ta sama czy zleciały się tu jakieś inne czarownice z forum o mamach?
      • bywalec.hoteli Re: OT - sorry panowie 24.09.20, 21:51
        Już wyjaśniam: Shelly/Shellerka/Pani-Nick/DomowaPani - to trollica z forum emama co liftowała cycki a chce robić mordkę.
        Wtopek/Kolpil/Alaweda/Stawros/Chujgotamwiecojeszcze - to troll z forum emama - ponoć urzędnik spod Rzeszowa

Lisa Chujkwist / Forumprzeprasza / Małysiurek to są dodatkowe szturmowe wcielenia jednego z powyższych na potrzeby napierdalanki na Bywalca, Zaganiacza i kogo tam jeszcze

To nie ja ściągnąłem tu shell - ona rozpętała shitstorm o jeżdżeniu środkowym pasem - obrażając starych bywalców auto-moto - a ja niepotrzebnie się w to wciągnąłem - gdzie przecież to dla trolla jest karma.

Anyway - teraz mam wszystko poblokowane. I chill. Co polecam. Siedzą w trollowni razem z misiaczkiem i jego wcieleniami.
        • just_shelly Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 08:06
          Ale pierdolisz obsrańcu. Nikt Ci w wątek o jełopach wchodzić nie kazał. Słowa tam o tobie nie było. Zreszta masz mnie podobno wygaszona, wiec nie wiem po co wszedłeś w wątek pisany przez wygaszony nick.
          Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Masz obsesje na moim punkcie, bo dobrze wiesz, ze szans nie masz żadnych, chocbys się zesral. W dodatku nie masz mi czym zaimponować, wiesz ze jesteś głupszy ode mnie (a to u faceta dla mnie gorsze niż status finansowy i wygląd), wszędzie ci każą wypierdalac, każdy ciągnie z ciebie lacha - i koledzy tu i kobiety na emamie każdego dnia dają ci conajmniej jednego plaskacza, a ty się cieszysz jak głupi z bateryjki.
          Co gorsza! Twoje usilne szczucie na mnie linkami, opowieściami o mężach, cyckach, a nawet miejscu zamieszkania nie dają żadnego efektu, jakiego byś oczekiwał.
          Może weź się w końcu nad sobą zastanów, co?
          Na zakończenie: pocałuj mnie w dupe złamasie.
          (Panowie, wasze forum ma jedna zaletę - nie kasujecie postów za wulgaryzmy 😁👍)
          • galtomone Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 08:47
            Tu generalnie chyba nikt, niczego nie kasuje. Bo po co?

Swoja droga, tak sie przyglądam Waszej wymianie "myśli" w kilku watkach i nie wiem kto tu kogo "śledzi" czy tez ma obsesje i z jakiego powodu.

Ale to w zasadzie miedzy Wami, wiec bawcie sie dobrze ;-)

Jak długo Ty (lub te inne nowe nicki) nie jesteście kolejnymi wcieleniami naszego własnego Misiaczka, to nie ma problemu...

The more, the merrier.

A jak sie okaze, ze nie da sie z Toba/Wami rozmawiac, to zawsze jest "kosz" i swiety spokoj.

Ps. Bywalec, nie masz za co przepraszac. W zasadzie fajnie, ze pojawil sie ktos nowy.
            • just_shelly Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 09:03
              Prosze Cię.. ostatnie 3 dni dostał sraczki tematycznej. Jak nie wątek, to sygnaturka z linkami do moich wypowiedzi, jak nie sygnaturka to wymiana wszystkich! moich nickow z okresu ostatnich 15 lat, ekscytowanie się moim biustem, życiem, włażenie na google maps i sprawdzanie na jakie płace zabaw chodzę 🙈
              No debil.
              A to wszystko dlatego, ze kiedyś odpowiedziałam mu w wątku o kupnie auta dla 2+3 nie po jego myśli.
              Bo on chciał usłyszeć, ze golf będzie idealnym wyborem, a ja mu napisałam, ze powinien pomyśleć o komforcie rodziny i poszukać czegoś 7osobowego...
              i tak 3 rok przeżywa 🤷‍♀️
            • bigzaganiacz Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 14:21
              Tu generalnie chyba nikt, niczego nie kasuje. Bo po co?

U e_grazyn to nie przechodzi
              Co bardziej prominentne maja hot line z moderacja , zdanie odmienne jest wycinane , i sie tak liza po dupach, zeby zaraz sie wziasc za kudly i wataski po 300 wpisow leca w moment
              • bywalec.hoteli Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 14:43
                bigzaganiacz napisał(a):

> U e_grazyn to nie przechodzi
                > Co bardziej prominentne maja hot line z moderacja , zdanie odmienne jest wycina
                > ne , i sie tak liza po dupach, zeby zaraz sie wziasc za kudly i wataski po 300
                > wpisow leca w moment

Dokladnie, co ciekawe prorządowe opinie są usuwane a opozycyjne nie.
    • lisa_elmqvist Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 08:31
      Padalec na emamie szuka porad higienicznych, bo mu stopy tak się z syfu rozrosły, ze musi nosić rakiety śnieżne zamiast butów, a te z kolei nie pozwalają swobodnie manewrować sprzęgłem, gazem i hamulcem :)

"Jak tam wasze stopy w okresie pandemii? Moje po pół roku home office szczerze mówiąc to katastrofa, wygląd woła o pomstę do nieba. Spękane, wysuszone, jakieś takie stwardniałe. Najgorzej to pięty i obrys zewnętrzny. Na razie kupiłem sobie krem na spękane pięty, ale nie działa (stoi na półce). A jak u Was?"
    • hukers Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 09:12
      Nie no, co ty. Inteligentna, pyskata czterdziestka, z robionym cyckami i lubiąca anal, to ktoś kogo na tym męskim forum brakowało. Tu przecież prawie nie ma kobiet, mało tego, tu nawet, na tym typowo męskim forum, o kobietach się nie rozmawia. Co jest grane, do kurwy nędzy? Szymi trochę pisał o dupach, Jeep zapodał w zamierzchłych czasach historyjkę, że przeleciał jakąś murzynkę, Waga czasem coś rzuci, a tak to cisza. Samochody, polityka, Misiaczek itd. O kobietach zero...Co jest grane?
      • niemaznaczenia Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 09:48
        Nie wiem jak na tym forum, ale na forum emama jest odbierany jako cham, mitoman i prostak, w najlepszym razie jako lokalny "wioskowy idiota" i męska wersja "attention whore".

Skoro to forum jest "męskie" i bywalec zarządza kto tu może/nie może pisać, to niech w końcu wyniesie się z foru emama co co jest od dawna proszony.

I rzeczywiście, jego pompatyczne opowieści o samochodach, wykształceniu i rodzinie, nic z prawdą nie mają wspólnego. Weźcie to pod uwagę.

Pozdrawiam i przepraszam za jednorazową wizytę na tym forum, jeśli któryś z tutejszych supersamców poczuł się tym urażony ;)

• galtomone Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 09:55
          niemaznaczenia napisał(a):

> Pozdrawiam i przepraszam za jednorazową wizytę na tym forum, jeśli któryś z tut
          > ejszych supersamców poczuł się tym urażony ;)

Nie ma z co. Supersamca nie da sie urazić.
          • hukers Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 10:14
            galtomone napisał:

> niemaznaczenia napisał(a):
            >
            > > Pozdrawiam i przepraszam za jednorazową wizytę na tym forum, jeśli któryś
            > z tut
            > > ejszych supersamców poczuł się tym urażony ;)
            >
            > Nie ma z co. Supersamca nie da sie urazić.
            >

Wąski, tzn. Galtom, jak Ty mnie teraz zaimponowałeś w tej chwili...
            • galtomone Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 10:53
              hukers napisał:

> Wąski, tzn. Galtom, jak Ty mnie teraz zaimponowałeś w tej chwili...

Gdyby nie to, że nie wypada (człowieka z dobrej kategorii wykreślą) to bym napisał jak miło być docenionym...
              Ale obaj wiemy, że w przypadku rzeczonej kategorii to niepotrzebne.

Wystarcza koń, zachód słońca i tęskne spojrzenia dziewic na plecach...
        • bywalczyni.hosteli Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 14:11
          Niemaznaczenia, święta prawda.
          Bywalec.foteli to taki internetowy "wioskowy głupek", konfabuluje i gubi się w swoich kłamstwach, a do tego zwykły prostak. Siedzi na babskim forum 24/24, typ bez znajomych, rodziny, pewnie do tego impotent bo bardzo atakuje kobiety.
          Nie polecam tego allegrowicza :)
      • jestklawo Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 11:53
        > na tym typowo męskim forum, o kobietach się nie rozmawia

jak nie, jak tak?

cranmer gdzieś znalazł w necie, więc sie podpalił i wkleił tu na forum:

"Właśnie miało miejsce szczytowanie. Błogość i totalne odprężenie rozgrzanych, splecionych ze sobą ciał. Oksytocyna zalewa receptory, powolny odpływ w słodkie otępie..."
        I jeszcze, że niby to o nim w realu, o dyskretnie zdeponowanym przed aktem w zasięgu ręki ręcznikiem/rolką ręczników papierowych.
        Nagą kobietę to on widział na ekranie monitora. Bo zakładam, że te fantazje miały związek z kobietą.
        Jeśli ten dziwny uczestnik tego forum usiłuje sprawiać wrażenie, że jest ekspertem od przetwórstwa mleka, przez biegunowość bateryjki 9V, do rynku hotelarskiego w Hiszpanii i geografii Irlandii, więc wiadomo że ten cytat to czysta teoria
      • vogon.jeltz Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 12:22
        > tu nawet, na tym typowo męskim forum, o kobietach się nie rozmawia.
        > Co jest grane, do kurwy nędzy?

Bo to przecież - wbrew wyobrażeniom wszytki Szeli tego świata - nie jest tak, że mężczyźni cały czas tylko o kobietach. To jest okazjonalny rozrywkowy temat, a normalnie to faceci zajmują się rzeczami poważnymi i pożytecznymi. Co skądinąd trafnie podsumowuje sygnaturka trypla.
        • hukers Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 12:57
          vogon.jeltz napisał:

> > tu nawet, na tym typowo męskim forum, o kobietach się nie rozmawia.
          > > Co jest grane, do kurwy nędzy?
          >
          > Bo to przecież - wbrew wyobrażeniom wszytki Szeli tego świata - nie jest tak, ż
          > e mężczyźni cały czas tylko o kobietach. To jest okazjonalny rozrywkowy temat,
          > a normalnie to faceci zajmują się rzeczami poważnymi i pożytecznymi.

Zgadza się, ale jak juz skonczą się zajmować rzeczami poważnymi i pożytecznymi to wchodzą na forum automoto i gadają o dupie marynie. Często w przenośni, rzadko dosłownie.
      • qqbek Re: OT - sorry panowie 25.09.20, 12:33
        Z murzynką to chyba ja (przynajmniej "biograficznie" by się zgadzało) :)
        Żeby nie było - Nowozelandka też się trafiła, a co, studiowało się przez duże "S".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka