Dodaj do ulubionych

Clatronic AR 557- problem

17.12.04, 18:53
Mam problem z tym radyjkiem , po zamontowaniu go w samochodzie wszystko
pieknie grało dopoki nie włożyłem płytki CD. Gdy chciałem odpalić płytke
wyskoczył mi taki komunikat ERROR4. Czy mogłby ktos poradzic mi co to znaczy
i jak to zwalczyć
Obserwuj wątek
    • wiertara_z_misiem_i_jechane Re: Clatronic AR 557- problem 17.12.04, 19:09
      a co to za sprzet odkurzacz czy mikser a moze czajnik bezprzewodowy ?
      • Gość: dziadzia Re: Clatronic AR 557- problem IP: *.eventusnet.com / *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 19:42
        Może nie trawi płyt CDR/RW tylko zwykłe CD.
    • Gość: Zenek Re: Clatronic AR 557- problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 19:43
      Tak to jest jak sie kupi na promocji w markecie bezfirmowe badziewie za 199
      zlotych,hehe!
    • Gość: hehe.he Re: Clatronic AR 557- problem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 20:07
      a moze chodzi o Clariona??
      • Gość: gość Re: Clatronic AR 557- problem IP: *.c154.petrotel.pl 18.12.04, 01:51
        Albo o Klaksona — względnie Clarksona, wtedy nie chodzi mu bo ma Daewoo (kod 4),
        przy czym kod ten w UK mają Vauxhalle.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka