klapyp
17.12.04, 18:53
Mam problem z tym radyjkiem , po zamontowaniu go w samochodzie wszystko
pieknie grało dopoki nie włożyłem płytki CD. Gdy chciałem odpalić płytke
wyskoczył mi taki komunikat ERROR4. Czy mogłby ktos poradzic mi co to znaczy
i jak to zwalczyć