Dodaj do ulubionych

logan vs. fabia

21.04.05, 08:53
Taka konfrontacje (a raczej jej wyniki) widzialem dzisiaj rano na rogu
Poleczki/Puławska (wawa). Maly crash tych 2 aut, skoda wygladala na mniej
zniszczona, podczas gdy w loganie poszedl caly przod. Czyzby podswiadomosc
zadzialala? rywalizacja marketingowa przeniosla sie na ulice? ;-)
Obserwuj wątek
    • iberia29 zbieg okolicznosci ot co, a nie ukryta ideologia 21.04.05, 09:04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka