Gość: Sławek IP: *.artcom.pl 24.03.01, 18:28 Czy nie wydaje się wam,że Tino jest bardzo podobna do Tacumy? Zwłaszcza linia boczna. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: paolo Re: Tacuma a Almera Tino IP: *.chello.pl 29.03.01, 23:23 Spójrz na Renault Scenic i tino od przodu - co ty na to Link Zgłoś