apandinus
03.09.02, 13:22
Chcę kupić Octavię Combi z silnikiem benzynowym 2.0. Niewiele droższa od 1.6
(1 500 PLN) a silnik wydaje się dynamiczniejszy (115 KM, 170 Nm) od 1.6 (100
KM, 145 Nm). Pali (wg. danych fabrycznych) niewiele więcej. Na TDI mnie nie
stać.
Czy ktoś ma auto z tym silnikiem i mógłby podzielić się wrażeniami?