Dodaj do ulubionych

auto dla zony ?

IP: *.gazeta.pl 20.04.01, 13:05
Hi

Nosze sie z zamiarem kupna auta mojej zony do 10 000 tys zl
biore pod uwage; 205, R5, AX oraz cc 700.
Co myslice o tych autkch, ktore wybrac, a moze jakies inne?

pozdro mm
Obserwuj wątek
    • Gość: Karol Re: auto dla zony ? IP: *.ldam.casema.net 20.04.01, 13:43
      Mysle, ze Peugeot 205 albo Clio jest calkiem dobrym wyborem. Ale to tez zalezy
      jaka wage Twoja zona przywiazuje do samochodu. Jezeli ma to byc samochod tylko
      i wylacznie do jazdy po miescie to nawet wystarczy CC700. Upewniej sie, ze
      samochod ktory wybierzesz bedzie mial wspomaganie kierownicy, bo to dla plci
      pieknej jest niezbedne. Uzgodnij rowniez kolor, bo to tez jest wazna rzecz na
      ktora szczegolnie kobiety zwracaja uwage.
      Powodzenia,
      Karol.
      • Gość: Andrzej Re: auto dla zony ? IP: 10.1.12.* / 193.41.231.* 20.04.01, 14:36
        W zasadzie to wszystkie te samochody nie bedą miały wspomagania, bo to nie ta
        klasa i pieniądze. Wybór jest raczej sprawą gustu, ale ja bym nie brał CC 700
        jeśli już to 900, a wogóle to weź coś innego niż fiat
        • Gość: Sławek Re: auto dla zony ? IP: *.artcom.pl 20.04.01, 17:41
          Za "dyche"ciężko będzie o Clio w dobrym stanie,więc może 900`kę?
    • Gość: ffmarkus Re: auto dla zony ? IP: *.icpnet.pl 21.04.01, 23:40
      Wszystkie te auta są już podstarzałe ai\ęc polecałbym CC gdyż jest najmłodszy z nich .Nie bez znaczenia jest też
      serwis (dostępność i niskie ceny) .Generalnie jednak wszystko jedno byleby nie była to fura rozbita z
      zachodniego złomowiska-takie to zdecydowanie odradzam !!!
      • Gość: sutom Re: auto dla zony ? IP: 9.67.96.* 23.04.01, 09:44
        Gość portalu: ffmarkus napisał(a):

        > Wszystkie te auta są już podstarzałe ai\ęc polecałbym CC gdyż jest najmłodszy z
        > nich .Nie bez znaczenia jest też
        > serwis (dostępność i niskie ceny) .Generalnie jednak wszystko jedno byleby nie
        > była to fura rozbita z
        > zachodniego złomowiska-takie to zdecydowanie odradzam !!!

        a jak w CC 700 stracisz podcisnienie, to mozesz sobie kupic nowy silnik, tez nie
        ma gwarancji ze atrakcyjny CC jest bezwypadkowy, osobiscie polecam AX 1.4D, tyle
        ze przy zakupie trzeba dokladnie go sprawdzic, ewentualnie 1.1 benzyna, "cytryny"
        maja trwale silniki bo nie sa ekstremalnie podkrecane np. 1.4 z Xsary 75KM, 1.4 z
        Hondy ok 100KM
        • Gość: sutom Re: auto dla zony ? IP: 9.67.96.* 23.04.01, 09:47
          aha, jeszcze sprawa czesci zamiennych, do cytryny
          czesci w wielu wypadkach sa tansze niz do golfa, polo
          i innych zachodnich marek, drozsze natomiast sa blachy
          • Gość: koks Re: auto dla zony ? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.01, 22:05
            ja bym w zyciu nie kupil AX. stary brzydki, deska tez nie zbyt ciekawa. to samo
            tyczy sie 205 - za te pieniadze to zostaje tylko kupa zlomu a nie samochod. jak
            dobrze poszukasz to mozna kupic z firmy, serwisowany, z malym przebiegiem, np.
            poleasingowy seicento do 10,000,- (tylko trzeba dobrze poszukac) i nie taki
            stary :) pozdrawiam
    • Gość: Sławek Re: auto dla zony ? IP: *.artcom.pl 26.04.01, 22:29
      Polecam artykuł w Auto Swiat nr 17/18 "Porównanie małych aut używanych".Wg
      Eurotaxu Uno `94 10 tyś.Myśle,że to rozsądna propozycja (koszty jak w CC 900
      przy większej budzie i wiele nowocześniejszym silniku (mowa o
      f.i.r.e.)).Tradycyjnie dla AŚ the best("najładniejszy"???!) jest VW Polo w
      koszmarnie przestarzałej budzie(np."rynny"),ze starym palowożernym
      mułem,drogimi częściami-rocznik `91.
      pozdro
    • Gość: yoony Re: auto dla zony ? IP: *.p.lodz.pl 27.04.01, 10:44
      Najlepiej wez ja do dobrego komisu niech sama wybierze co jaj sie podoba a ty
      dopasuj do tego silnik w miare waszych finansow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka