Gość: mierzej IP: *.gazeta.pl 20.04.01, 13:05 Hi Nosze sie z zamiarem kupna auta mojej zony do 10 000 tys zl biore pod uwage; 205, R5, AX oraz cc 700. Co myslice o tych autkch, ktore wybrac, a moze jakies inne? pozdro mm Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Karol Re: auto dla zony ? IP: *.ldam.casema.net 20.04.01, 13:43 Mysle, ze Peugeot 205 albo Clio jest calkiem dobrym wyborem. Ale to tez zalezy jaka wage Twoja zona przywiazuje do samochodu. Jezeli ma to byc samochod tylko i wylacznie do jazdy po miescie to nawet wystarczy CC700. Upewniej sie, ze samochod ktory wybierzesz bedzie mial wspomaganie kierownicy, bo to dla plci pieknej jest niezbedne. Uzgodnij rowniez kolor, bo to tez jest wazna rzecz na ktora szczegolnie kobiety zwracaja uwage. Powodzenia, Karol. Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: auto dla zony ? IP: 10.1.12.* / 193.41.231.* 20.04.01, 14:36 W zasadzie to wszystkie te samochody nie bedą miały wspomagania, bo to nie ta klasa i pieniądze. Wybór jest raczej sprawą gustu, ale ja bym nie brał CC 700 jeśli już to 900, a wogóle to weź coś innego niż fiat Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: auto dla zony ? IP: *.artcom.pl 20.04.01, 17:41 Za "dyche"ciężko będzie o Clio w dobrym stanie,więc może 900`kę? Link Zgłoś
Gość: ffmarkus Re: auto dla zony ? IP: *.icpnet.pl 21.04.01, 23:40 Wszystkie te auta są już podstarzałe ai\ęc polecałbym CC gdyż jest najmłodszy z nich .Nie bez znaczenia jest też serwis (dostępność i niskie ceny) .Generalnie jednak wszystko jedno byleby nie była to fura rozbita z zachodniego złomowiska-takie to zdecydowanie odradzam !!! Link Zgłoś
Gość: sutom Re: auto dla zony ? IP: 9.67.96.* 23.04.01, 09:44 Gość portalu: ffmarkus napisał(a): > Wszystkie te auta są już podstarzałe ai\ęc polecałbym CC gdyż jest najmłodszy z > nich .Nie bez znaczenia jest też > serwis (dostępność i niskie ceny) .Generalnie jednak wszystko jedno byleby nie > była to fura rozbita z > zachodniego złomowiska-takie to zdecydowanie odradzam !!! a jak w CC 700 stracisz podcisnienie, to mozesz sobie kupic nowy silnik, tez nie ma gwarancji ze atrakcyjny CC jest bezwypadkowy, osobiscie polecam AX 1.4D, tyle ze przy zakupie trzeba dokladnie go sprawdzic, ewentualnie 1.1 benzyna, "cytryny" maja trwale silniki bo nie sa ekstremalnie podkrecane np. 1.4 z Xsary 75KM, 1.4 z Hondy ok 100KM Link Zgłoś
Gość: sutom Re: auto dla zony ? IP: 9.67.96.* 23.04.01, 09:47 aha, jeszcze sprawa czesci zamiennych, do cytryny czesci w wielu wypadkach sa tansze niz do golfa, polo i innych zachodnich marek, drozsze natomiast sa blachy Link Zgłoś
Gość: koks Re: auto dla zony ? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.01, 22:05 ja bym w zyciu nie kupil AX. stary brzydki, deska tez nie zbyt ciekawa. to samo tyczy sie 205 - za te pieniadze to zostaje tylko kupa zlomu a nie samochod. jak dobrze poszukasz to mozna kupic z firmy, serwisowany, z malym przebiegiem, np. poleasingowy seicento do 10,000,- (tylko trzeba dobrze poszukac) i nie taki stary :) pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: Sławek Re: auto dla zony ? IP: *.artcom.pl 26.04.01, 22:29 Polecam artykuł w Auto Swiat nr 17/18 "Porównanie małych aut używanych".Wg Eurotaxu Uno `94 10 tyś.Myśle,że to rozsądna propozycja (koszty jak w CC 900 przy większej budzie i wiele nowocześniejszym silniku (mowa o f.i.r.e.)).Tradycyjnie dla AŚ the best("najładniejszy"???!) jest VW Polo w koszmarnie przestarzałej budzie(np."rynny"),ze starym palowożernym mułem,drogimi częściami-rocznik `91. pozdro Link Zgłoś
Gość: yoony Re: auto dla zony ? IP: *.p.lodz.pl 27.04.01, 10:44 Najlepiej wez ja do dobrego komisu niech sama wybierze co jaj sie podoba a ty dopasuj do tego silnik w miare waszych finansow. Link Zgłoś