28.02.06, 07:23
Witam!
Oberwało mi się lusterko. Próbowałam skleić je klejem do tego przeznaczonym
ale odpada od szyby. Kto może mi pomóc. Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 10:27
      wybierz się do dowolnego punktu gdzie montują szyby w autach tam panowie zrobią
      CI to za free (no za ładny uśmiech) lub za 15 zł (jeśli jesteś szczególnie
      szpetna) ;-)
      • mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 10:28
        pisząc:
        "zrobią Ci to za free" mam na myśli naprawę lusterka - czyli przyklejenie go do
        szyby

        prostuję tak na wszelki wypadek
    • b_r_e_d_n_y Re: Lusterko 28.02.06, 10:30
      agatka43 napisała:

      >Próbowałam skleić je klejem do tego przeznaczonym ale odpada od szyby.

      ale od której? Tylnej?

      >Kto może mi pomóc.

      lekarz - jedynie :/
    • agatka43 Re: Lusterko 28.02.06, 11:08
      Dzięki. Mam nadzieję,że uda mi się za free.
      Pozdr.
      • mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 11:47
        to ja tylko zauważ, gdyby Koledzy nie dostrzegli, że Koleżanka włąśnie
        zakomunikowała, że jest ładna! ;-)
        pozdrawiam i życzę za free!
    • agatka43 Re: Lusterko 28.02.06, 13:18
      A dziękuję, miło mi że są jeszcze kulturalni panowie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka