agatka43 28.02.06, 07:23 Witam! Oberwało mi się lusterko. Próbowałam skleić je klejem do tego przeznaczonym ale odpada od szyby. Kto może mi pomóc. Dziękuję. Link Zgłoś Obserwuj wątek
mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 10:27 wybierz się do dowolnego punktu gdzie montują szyby w autach tam panowie zrobią CI to za free (no za ładny uśmiech) lub za 15 zł (jeśli jesteś szczególnie szpetna) ;-) Link Zgłoś
mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 10:28 pisząc: "zrobią Ci to za free" mam na myśli naprawę lusterka - czyli przyklejenie go do szyby prostuję tak na wszelki wypadek Link Zgłoś
b_r_e_d_n_y Re: Lusterko 28.02.06, 10:30 agatka43 napisała: >Próbowałam skleić je klejem do tego przeznaczonym ale odpada od szyby. ale od której? Tylnej? >Kto może mi pomóc. lekarz - jedynie :/ Link Zgłoś
mariusz-ef Re: Lusterko 28.02.06, 11:47 to ja tylko zauważ, gdyby Koledzy nie dostrzegli, że Koleżanka włąśnie zakomunikowała, że jest ładna! ;-) pozdrawiam i życzę za free! Link Zgłoś
agatka43 Re: Lusterko 28.02.06, 13:18 A dziękuję, miło mi że są jeszcze kulturalni panowie! Link Zgłoś