Gość: rob IP: *.13-L13-SLO-P.elektron.com.pl 20.10.01, 17:54 Chcę poznać opinie o tych kapciach.Napiszcie jeżdżący na nich. pozdr. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Kicur Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 20.10.01, 18:01 Ja mam UG5. Jak chciałem kupić UG6 to nie było szukanego przeze mnie rozmiaru. Bardzo ładne są UG6 (wiem, wiem, że to nie ma nic do rzeczy, ale to fakt) i podobno bardzo dobre - opinie są zgodne. Ale podobno głośne. UG5 są ciche, ale porównuję z Dębicą Frigo, bo na UG6 nie jeździłem. Link Zgłoś
Gość: Wacek Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: 195.205.132.* 24.10.01, 12:14 UG 5 - Jechałem 30 km bez powietrza w oponie, po wadliwym montażu w autoryzowanym serwisie Reanult w Lublinie i przeżyłem. Wacek Link Zgłoś
Gość: hocest Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.bbnplanet.com 26.10.01, 11:58 podobno najlepsze zimowe kapcie cena około 370 złotych najciekawsze w tej oponie jest tzw trójwymiarowy system wzjemnego blokowania się klocków co ma być najnowszym osiągnięciem Goodyeara podobno ten system pozwolił na zwiąkszenie ilości lamelek o prawie 60% stoję przed wyborem właśnie Ultra Grip 6 a Michelina Pilot Alpin Michelin Pilot Alpin cena około 430 - 450 złotych jest najlepsza to asmochodów o duzej mocy, powyżej 2 litrów pojemności indeks prędkości H (do 210 km/h) większa niż w zwykłej Alpin ilość lamelek samoblokujące się lamele "Z" - lepsza przyczepnośc na lodzie (jeśli takowa w ogóle istnieje) i sniegu podobno mniejsze wibracje Link Zgłoś
Gość: R@fal Re: do hocest IP: 10.0.210.* / 212.191.188.* 26.10.01, 17:53 W najnowszym Auto dzis i jutro jest test opon zimowych 195/65 R15 i w nim opony Michelin Pilot Alpin zmieszali z blotem. "Jakosc Pilot Alpin jest nizsza niż jakosc odpowiednich opon wiekszosci firm". Najlepiej wypadli: GoodYear, Pirelli i Uniroyal. Takie testy ja trakutje jako ciekawostke, ale juz wczesniej czytalem niepochlebne opinie o michelin alpin. Sam wlasnie kupilem kola z GY ultra grip6 ale zamontuje je gdzies za tydzien wiec jeszcze nic nie moge powiedziec. Link Zgłoś
Gość: hocest Re: do hocest IP: *.bbnplanet.com 29.10.01, 11:07 prawdę mówiąc testy kolorowych gazet mam gdzieś bo gdybym im ufał to bym pewnie zakupił Dębicę albo właśnie UG 6. do takiej decyzji skałaniają przecież chociażby w Auto Świecie, którego wiarygodność zmienia się w zależności od ceny za tzw artykuł. kupuję Pilotki Alpin i wierzcie mi że przekonały mnie o tym trzydniowe rajdy po serwisach opon w wawie. widziałem chyba 8 prezentacji multimedialnych zarówno GY, Miechelina, Continentala i Pirrelli widziałem ze 20 próbek opon i podjąłem decyzję że to jednak Michelin warte są swojej ceny Link Zgłoś
Gość: Michal Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.telia.com 26.10.01, 19:56 Widzicie Panowie! macie racje Michelina jest notowana na 4 miejscu przez ADAC i Auto Motor und Sport, cz<yli potwierdzaja sie Wasze opinie.Pzdr.Michal Link Zgłoś
Gość: Ralph Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.bielsko.dialog.net.pl 27.10.01, 22:43 Jak można napisać o czymś, na czym jeszcze 'nikt' nie jeździł? Testy jakie są, każdy widzi... Link Zgłoś
Gość: man Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.olsz.gazeta.pl 28.10.01, 13:44 Rewelacja, kupiłej je 31 grudnia ub.r. za 230 zł (straszna okazja, super promocja - wcześniej kosztowały grubo ponad 300 zł). Tego samego dnia, w Sylwestra spadło u mnie około metra sniegu. Tego nie da sie zapomnieć jak poruszali się po drodze inni, a na co ja mogłem sobie pozwolić. Na snieg sa rewelacyjne bez żadnego ale. Wiadomo, że taki snieg nie zdarza się często, ale na mokrej nawierchni też nie miałem problemów. W ubiegłorocznym teście bodajże Auto Moto UG 6 na sniegu wypadały na 5, a na mokrej nawierzchni na 4+ lub na 4. Ja nie miałem żadnych kłopotów. Oczywiście są głośniejsze niż opony letnie, ale bez przesady, nie wyróżniają się na niekorzyść. Oby każde zimówki były tak głośne. No i ten bajerancki nieżnik. Nie do podrobienia. Polecam i to gorąco. Link Zgłoś
Gość: rob Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.13-L13-SLO-P.elektron.com.pl 28.10.01, 20:55 Dzięki wszystkim za informacje,wczoraj założyłem te opony do swojej bryki,kupiłem zeszłoroczne w cenie 340zł za sztukę rozmiar 195/65 R15.Przejechałem już około 200km przy tem.8 C,są trochę głośniejsze od letnich Dunlopa na ,których jeździłem przed zmianą.Dam znać jak się spisują w dalszej jeżdzie. pozdr. Link Zgłoś
Gość: rewal Re: Zimówki Goodyear UG6 IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.10.01, 22:53 Jeżdziłem na UG4 przez 5 lat - rewelacja. W serwisie gdzie zakładałem w tym roku nowe zimówki - odradzono mo UG6 - podobno są wiele gorsze niż UG5. Zamontowałem Michellin alpin pilot - nie wiem co sa warte na sniegu bo nie byłem jeszcze w alpach ( :) )ale toczenie maja super nie sa wcale głośne(letnie mam szajsowate dunlopy)mimo prędkości 180/godz. Cena w promocji 390/szt prz UG6 ok 470/szt. Ciekawe co wam napisze jak wiade na snieg. CZe. frugo3@hoga.pl Link Zgłoś
Gość: greg Re: Zimówki Goodyear UG6 vs.ContinentalTS790 IP: 192.168.1.* 04.12.01, 17:54 Gość portalu: rob napisał(a): > Chcę poznać opinie o tych kapciach.Napiszcie jeżdżący na nich. > pozdr. Witam mój ojciec jeździ na UG5 i nie narzeka myslę więc że UG6 bedą jeszcze lepsze Sam teraz musze sie zdecydowaqć na UG6 lub Continental TS790 Jeśli macie jakieś sugestie Napiszcie Link Zgłoś
frugo3 Re: Zimówki Goodyear UG6 vs.ContinentalTS790 04.12.01, 21:59 Ja kupiłem piloty , mialem wcześniej doświadczenie z UG4. Nie wiem , mam teraz cięższe auto (1.9 TDi) przy szybkiej jeżdzie ok 190km/h - bez zarzutu (lepiej sie toczą niż letnie szjsowate Dunlopy)ale miałem farta że nie skasowałem auta na drodze osiedlowej- tak mnie rzuciło przy skręcie na sniegu- tego nigdy nie miałem przy goodyearach UG4. Więc muślę ze testy jednak mówią prawdę. Jestem zły że oszczędziłem bańkę na kapciu i mam niesmak(cholerna promocja i pośpiech w kupowaniu!). (cena zkupu 15-tek M- 390/ ~490 - UG)Nawiasem mówiąc sprzedawca zniechęcił mnie do UG6 mówiąc że są gorsze od UG5- a tych w sprzedazy nie było. pozdr. Link Zgłoś