Dodaj do ulubionych

Swift 4WD powrócił

24.05.06, 14:05
www.samar.pl/index.html?__lang=pl&__action=sec,4&new=10490
Wcześniej w tym roku pojawił się w Szwajcarii i Austrii.
Obserwuj wątek
    • miloszpm Re: Swift 4WD powrócił 24.05.06, 15:28
      > Wcześniej w tym roku pojawił się w Szwajcarii i Austrii.

      Widziałem już Swifta 4WD w Supermarkecie w Żylinie na Słowacji, były tam też
      Alfa 159, BMW 116, Hyundai Santa Fe...
    • cc_2004 Re: Swift 4WD powrócił 24.05.06, 17:07
      Wg Autorevue wersja 4x4 ma pochodzić z produkcji japońskiej, a nie
      węgierskiej :o
      www.autorevue.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=8311
      • cc_2004 Re: będzie pierwszy polski test w "Motorze" n/t 18.07.06, 13:07

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka