cc_2004 24.05.06, 14:05 www.samar.pl/index.html?__lang=pl&__action=sec,4&new=10490 Wcześniej w tym roku pojawił się w Szwajcarii i Austrii. Link Zgłoś Obserwuj wątek
miloszpm Re: Swift 4WD powrócił 24.05.06, 15:28 > Wcześniej w tym roku pojawił się w Szwajcarii i Austrii. Widziałem już Swifta 4WD w Supermarkecie w Żylinie na Słowacji, były tam też Alfa 159, BMW 116, Hyundai Santa Fe... Link Zgłoś
cc_2004 Re: Swift 4WD powrócił 24.05.06, 17:07 Wg Autorevue wersja 4x4 ma pochodzić z produkcji japońskiej, a nie węgierskiej :o www.autorevue.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=8311 Link Zgłoś