audimaniak 01.06.06, 19:16 no kurde, jest skoda, same japonczyki a gdzie audiceee????? Link Zgłoś Obserwuj wątek
frant3 Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 08:15 Ja Ci się nie chce biegów przerzucać, to warto. -- Frant - humor, satyra, krytyka Link Zgłoś
jasiojasio Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 06:24 Volvo - "Latająca cegła" jest najlepsza. Zapraszam: www.v40.pl Link Zgłoś
eirw Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 10:36 Skoda zaskakuje? Przecież od lat w JDPower osiąga pierwszą dziesiątkę. Po prostu dobra jakość, wyposażenie na poziomie europejskim za bardziej niż przyzwoitą cenę. Link Zgłoś
noyle "najlepiej postrzeganymi samochodami" 03.06.06, 10:41 kto to pisał , a co to ma współnego z tym badaniem raczaj satysfakcja z uzywania pewneej marki, a kazdy chwali swoje szczegolnie jak nic sie nie dzieje Link Zgłoś
dr.rocco Re: "najlepiej postrzeganymi samochodami" 03.06.06, 13:18 Pewnie to wszystko naciagane , jakos nie mam przekonania do takich pogladow spolecznych. Link Zgłoś
black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 14:03 Albo to jakies specjalne dzialania albo te rankingi sa robione co miesiac w UK bo dokladnie to samo tylko w tym roku bylo juz z 5 raz na tym forum o ile dobrze pamietam .Rozumiem ze tu na forum moze ktos do tego wracac tak czesto ale zeby wiekszosc serwisow to powtarzalo tak czest i po co?I dlaczego zawsze z UK ? Miesiac temu bylo dokladnie to samo na tym forum ,2 miesiace identyczne badania byly przedstawione i teraz znowu dokladnie to samo .Raz to sie nazywa satysfakcja, innym razem ranking niezawodnosci i tak w kolko. Raz to robi jakies pismo innym razem ubezpieczalnia a wyniki dokladnie takie same . Mozna odniesc wrazenie ze to celowe dzialanie tylko kto i w jakim celu je inspiruje?Dla mnie dowodza tylko tego ze wyspiarze najbardziej zadowoleni sa z tych marek ktora sa najmniej sprzedawane w GB. Link Zgłoś
mgr2000 Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 15:37 "Wyspiarze" praktycznie nie produkują własnych samochodów w przeciwieństwie do Niemców, Włochów, Francuzów, Hiszpanów, Czechów, Szwedów etc.- a Polaków nie ma co się pytać bo za głupii. Link Zgłoś
zgryzliwy1 samokrytyka ! 04.06.06, 02:40 mgr2000 napisała: > a Polaków nie ma > co się pytać bo za głupii. i dla potwierdzenia tej tezy odpowiadasz nie pytany ? Link Zgłoś
frant3 Re: samokrytyka ! 04.06.06, 08:39 Ja tam uwielbiam Jaguary, Peugeot'y, Maserati i Mercedesy. Nie lubię koncernu VW (Audi, Skoda, Seat, VW), Dacii, Citroena, Renault (z wyjątkiem Twingo), Kia, BMW... -- Frant - humor, satyra, krytyka Link Zgłoś
adam.2x Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 15:44 Dobrze o tym pamietac bo moim zdaniem nie warto jest przeplacac jesli ktos specjalnie nie dba o szpan. Lexus 300 to praktycznie Camry V6 z upiekszeniami. Mechanicznie i uzytkowo sa takie same a w cenie sporo sie roznia. Link Zgłoś
hubi303 Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 21:34 adam.2x napisał: > Dobrze o tym pamietac bo moim zdaniem nie warto jest przeplacac jesli ktos > specjalnie nie dba o szpan. Lexus 300 to praktycznie Camry V6 z upiekszeniami. > Mechanicznie i uzytkowo sa takie same a w cenie sporo sie roznia. co za oszołom! mechanicznie takie same he he przednionapedówka czy tylnionapędówka to przecież to samo... użytkowo również to samo, jeden jezdzi do przodu i drugi jezdzi do przodu he he Link Zgłoś
adam.2x Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 22:43 hubi303 napisał: ....co za oszołom! mechanicznie takie same he he przednionapedówka czy > tylnionapędówka to przecież to samo... ------------------------------------- Podszkol sie koles. Sa wersje FWD, RDW i AWD. Po prostu zajrzyj do odpowiednich stron w Internecie Link Zgłoś
marekatlanta71 Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 04.06.06, 00:10 Adamie, troszke Ci sie pokelbasilo. Lexus wypuscil ostatnio dwa modele: - ES 350 - ma tylko naped na przod i jest to generalnie rzecz biorac Camry na sterydach - IS 250/350 - ma naped na tyl (350) lub na tyl/na 4 kola (250) i z Camry nie ma NIC wspolnego. Link Zgłoś
black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 15:53 Ja tak sie zastanawiam czy jak to badanie obejmuje 15 tys brytyjczykow to jaka jest szansa ze trafili na wlasciciela Lexsusa? W GB sprzedaje sie pewnie ok 2 mln aut rocznie a chyba nie wiecej jak 5 tys to Lexsusy .Wiec na jakiej liczbie osob opiera sie to badanie bo w przypadku Lexsusa to moze byc nawet doslownie pare osob .Jak dla mnie to zadne grupa reprezentatywna i tym bardziej dziwie sie ze te tego typu rankingi tak czesto sa podawane w roznych serwisach .To juz wieksze badania przeprowadzilo Polskie wydanie Auto-Swiata (ponad 30tys chyba ankiet) ,ciekawe czy te wyniki tez sa publikowane w GB ? Link Zgłoś
hubi303 Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 21:36 Tak tak... to wszystko spisek masonów z toyoty, a tabletki od pana doktora dzisiaj zarzyłeś? Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 02:49 black_code napisał: > Ja tak sie zastanawiam czy jak to badanie obejmuje 15 tys brytyjczykow > to jaka jest szansa ze trafili na wlasciciela Lexsusa? > Wiec na jakiej liczbie osob opiera sie to badanie bo w > przypadku Lexsusa to moze byc nawet doslownie pare osob . to proste jak kolo zwrocili sie z zapytaniem do wlascicieli konkretnych modeli samochodow jezeli badali np. 50 modeli ,to na kazdy przypada po 300 odpowiedzi Link Zgłoś
allor Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:29 Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna by je policzyć na palcach u rąk. Link Zgłoś
black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:38 allor napisał: > Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna by je > policzyć na palcach u rąk. Statystycznie 10 razy wiecej sprzedaje sie skod niz Lexsusow w GB . Link Zgłoś
habudzik Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:40 black_code napisał: > allor napisał: > > > Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna b > y je > > policzyć na palcach u rąk. > Statystycznie 10 razy wiecej sprzedaje sie skod niz Lexsusow w GB . No nie mo żli we . Link Zgłoś