Dodaj do ulubionych

Satysfakcja z Lexusa

01.06.06, 19:16
no kurde, jest skoda, same japonczyki a gdzie audiceee?????
Obserwuj wątek
    • wikary76 Re: Satysfakcja z Lexusa 01.06.06, 19:37
      czy warto brac IS 200 z automatem?
      • frant3 Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 08:15
        Ja Ci się nie chce biegów przerzucać, to warto.

        --
        Frant - humor, satyra, krytyka
    • jasiojasio Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 06:24
      Volvo - "Latająca cegła" jest najlepsza.

      Zapraszam:

      www.v40.pl
    • eirw Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 10:36
      Skoda zaskakuje? Przecież od lat w JDPower osiąga pierwszą dziesiątkę. Po
      prostu dobra jakość, wyposażenie na poziomie europejskim za bardziej niż
      przyzwoitą cenę.
    • noyle "najlepiej postrzeganymi samochodami" 03.06.06, 10:41
      kto to pisał , a co to ma współnego z tym badaniem
      raczaj satysfakcja z uzywania pewneej marki,
      a kazdy chwali swoje szczegolnie jak nic sie nie dzieje
      • dr.rocco Re: "najlepiej postrzeganymi samochodami" 03.06.06, 13:18
        Pewnie to wszystko naciagane , jakos nie mam przekonania do takich pogladow
        spolecznych.
    • black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 14:03
      Albo to jakies specjalne dzialania albo te rankingi sa robione co
      miesiac w UK bo dokladnie to samo tylko w tym roku bylo juz z 5
      raz na tym forum o ile dobrze pamietam .Rozumiem ze tu na forum moze
      ktos do tego wracac tak czesto ale zeby wiekszosc serwisow to
      powtarzalo tak czest i po co?I dlaczego zawsze z UK ?
      Miesiac temu bylo dokladnie to samo na tym forum ,2 miesiace
      identyczne badania byly przedstawione i teraz znowu dokladnie to samo .Raz
      to sie nazywa satysfakcja, innym razem ranking niezawodnosci i tak w kolko.
      Raz to robi jakies pismo innym razem ubezpieczalnia a wyniki dokladnie
      takie same .
      Mozna odniesc wrazenie ze to celowe dzialanie tylko kto i w jakim celu
      je inspiruje?Dla mnie dowodza tylko tego ze wyspiarze najbardziej
      zadowoleni sa z tych marek ktora sa najmniej sprzedawane w GB.
      • mgr2000 Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 15:37
        "Wyspiarze" praktycznie nie produkują własnych samochodów w przeciwieństwie do
        Niemców, Włochów, Francuzów, Hiszpanów, Czechów, Szwedów etc.- a Polaków nie ma
        co się pytać bo za głupii.
        • zgryzliwy1 samokrytyka ! 04.06.06, 02:40
          mgr2000 napisała:

          > a Polaków nie ma
          > co się pytać bo za głupii.

          i dla potwierdzenia tej tezy odpowiadasz nie pytany ?
          • frant3 Re: samokrytyka ! 04.06.06, 08:39
            Ja tam uwielbiam Jaguary, Peugeot'y, Maserati i Mercedesy.
            Nie lubię koncernu VW (Audi, Skoda, Seat, VW), Dacii, Citroena, Renault (z wyjątkiem Twingo), Kia, BMW...

            --
            Frant - humor, satyra, krytyka
    • adam.2x Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 15:44
      Dobrze o tym pamietac bo moim zdaniem nie warto jest przeplacac jesli ktos
      specjalnie nie dba o szpan. Lexus 300 to praktycznie Camry V6 z upiekszeniami.
      Mechanicznie i uzytkowo sa takie same a w cenie sporo sie roznia.
      • hubi303 Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 21:34
        adam.2x napisał:

        > Dobrze o tym pamietac bo moim zdaniem nie warto jest przeplacac jesli ktos
        > specjalnie nie dba o szpan. Lexus 300 to praktycznie Camry V6 z
        upiekszeniami.
        > Mechanicznie i uzytkowo sa takie same a w cenie sporo sie roznia.

        co za oszołom! mechanicznie takie same he he przednionapedówka czy
        tylnionapędówka to przecież to samo... użytkowo również to samo, jeden jezdzi
        do przodu i drugi jezdzi do przodu he he
        • adam.2x Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 03.06.06, 22:43
          hubi303 napisał:
          ....co za oszołom! mechanicznie takie same he he przednionapedówka czy
          > tylnionapędówka to przecież to samo...
          -------------------------------------
          Podszkol sie koles. Sa wersje FWD, RDW i AWD. Po prostu zajrzyj do odpowiednich
          stron w Internecie
          • marekatlanta71 Re: Lexus=Toyota, Honda=Acura 04.06.06, 00:10
            Adamie, troszke Ci sie pokelbasilo. Lexus wypuscil ostatnio dwa modele:
            - ES 350 - ma tylko naped na przod i jest to generalnie rzecz biorac Camry na
            sterydach
            - IS 250/350 - ma naped na tyl (350) lub na tyl/na 4 kola (250) i z Camry nie ma
            NIC wspolnego.
    • black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 15:53
      Ja tak sie zastanawiam czy jak to badanie obejmuje 15 tys brytyjczykow
      to jaka jest szansa ze trafili na wlasciciela Lexsusa?
      W GB sprzedaje sie pewnie ok 2 mln aut rocznie a chyba nie wiecej jak 5
      tys to Lexsusy .Wiec na jakiej liczbie osob opiera sie to badanie bo w
      przypadku Lexsusa to moze byc nawet doslownie pare osob .Jak dla mnie to
      zadne grupa reprezentatywna i tym bardziej dziwie sie ze te tego typu
      rankingi tak czesto sa podawane w roznych serwisach .To juz wieksze
      badania przeprowadzilo Polskie wydanie Auto-Swiata (ponad 30tys chyba
      ankiet) ,ciekawe czy te wyniki tez sa publikowane w GB ?
      • hubi303 Re: Satysfakcja z Lexusa 03.06.06, 21:36
        Tak tak... to wszystko spisek masonów z toyoty, a tabletki od pana doktora
        dzisiaj zarzyłeś?
      • zgryzliwy1 Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 02:49
        black_code napisał:

        > Ja tak sie zastanawiam czy jak to badanie obejmuje 15 tys brytyjczykow
        > to jaka jest szansa ze trafili na wlasciciela Lexsusa?

        > Wiec na jakiej liczbie osob opiera sie to badanie bo w
        > przypadku Lexsusa to moze byc nawet doslownie pare osob .

        to proste jak kolo
        zwrocili sie z zapytaniem do wlascicieli konkretnych modeli samochodow
        jezeli badali np. 50 modeli ,to na kazdy przypada po 300 odpowiedzi
    • allor Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:29
      Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna by je
      policzyć na palcach u rąk.
      • black_code Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:38
        allor napisał:

        > Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna by je
        > policzyć na palcach u rąk.
        Statystycznie 10 razy wiecej sprzedaje sie skod niz Lexsusow w GB .
        • habudzik Re: Satysfakcja z Lexusa 04.06.06, 00:40
          black_code napisał:

          > allor napisał:
          >
          > > Ilu Brytyjczyków jeżdzi Skodami?? W 200tys mieście gdzie mieszkam mozna b
          > y je
          > > policzyć na palcach u rąk.
          > Statystycznie 10 razy wiecej sprzedaje sie skod niz Lexsusow w GB .

          No nie mo żli we .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka