Gość: Adam W.
IP: *.acn.pl / 10.64.9.*
16.01.03, 11:25
Jest jeszcze mitsubishi L-200 ale to inny przedział cenowy.
Obydwa samochody fajowo wyglądają , jakbyście mieli coś o nich powiedzieć to
co dobrego a co złego.
Mówię o najnowszych wersjach i może nie tych topowych jak navarra lecz
podstawowych double-cab.