26.06.06, 15:43
Dzisiaj to normalny szok.

Podwozie Dacii Logan i Nissana Note jest identyczne. Wyświewana Dacia i
wychwalany Nissan mają jeszcze trzeciego brata, włąściciela tego wszystkiego
Renie Clio.

Nie posiadam Dacii, Reni, Nissana.
Obserwuj wątek
    • edek40 Re: Szok 26.06.06, 15:55
      Taki ford pozwala sobie na laczenie swojej marki z mazda czy volvo. Ale renault powinien sie wstydzic dacii i wywalic kupe kasy na oparacowanie podwozia do tej marki. A moze we Francji nie mieszkaja tacy idioci, jak w naszym grajdole i dacia to nie jest powod do wstydu dla nich?
    • miszasty Re: Szok 26.06.06, 16:28
      moonhouse napisał:

      > Dzisiaj to normalny szok.
      >
      > Podwozie Dacii Logan i Nissana Note jest identyczne. Wyświewana Dacia i
      > wychwalany Nissan mają jeszcze trzeciego brata, włąściciela tego wszystkiego
      > Renie Clio.
      >
      > Nie posiadam Dacii, Reni, Nissana.

      Ta... no a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...;))))))))))
      W takim układzie VW Passat i Lupo - to też ta sama płyta jest...;))))))))))))
      Chłopie - jakbyś wystarczy że poczytał wymiary (szer./długość) i rozstaw osi
      aut o których piszesz, to byś nie pisał takich pie&dołów.
      To tak jak ktoś pisze, że Modus i Note to "takie same auta" - ktoś w ogóle ani
      nie widział tych dwóch aut, ani nie ma pojęcia o czym mówi - tylko powtarza coś
      co gdzieś zasłyszał, mimo że ŹLE zasłyszał... I już nie chodzi o jakieś
      parametry techniczne/wymiary (bo obydwa mają zupełnie inne), ile o samą logikę:
      jakby Renault wprowadził sobie do gamy pojazdów auto bardzo zbliżone do
      Scenica - to by Sceniców mnie sprzedawał: Nissan takie auta nie ma, więc mu to
      jest w graj. Dlatego Modus to całkiem inna historia niż Note, inna niż Logan,
      inna niż Clio... itd.
      • lucj Re: Szok 26.06.06, 22:22
        a co wtym nadzwyczajnego Fiat punto to nowy opel corsa, fiat croma, saab 9.3,
        opel vectra-signum, alfa 159, cadillak i cos tam jeszcze to nie tylko ta sama
        płyta podłogowa ale to ta sama platforma konstrukcyjna (silniki,
        zawieszenia,układy elektryczne, szkielet konstrukcji nadwozia, itp.)
        Fabryki już dawno nie produkuja samochodów tylko montują je z różnych części,
        na ogół najtańszych(takie większe firmy tunningowe). Gdyby fiat nie korzystał z
        opracowań opla żaden fiat nie byłby lepszy w testach zderzeniowych od chinskich
        wyrobów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka